Poredak Naziv štafete Država Vrijeme Tempo
Team Yamaha Osijek
  • 618A - Daniel Ikica - vrijeme: 00:21:05
  • 618B - Darko Smrčak - vrijeme: 00:14:06
  • 618C - Roko Horak - vrijeme: 00:18:34
  • Croatia (Hrvatska) 00:53:45 03:35
    Samo Vinkulja
  • 613B - Ivan Renić - vrijeme: 00:16:44
  • 613A - Boris Kratofil - vrijeme: 00:20:12
  • 613C - Luka Nedeljković - vrijeme: 00:18:42
  • Croatia (Hrvatska) 00:55:38 03:42
    LEGICE
  • 610C - Paola ReŠetar - vrijeme: 00:21:22
  • 610B - Lorena BencariĆ - vrijeme: 00:18:21
  • 610A - Bernarda Veselovac - vrijeme: 00:22:23
  • Croatia (Hrvatska) 01:02:06 04:08
    Nije priša
  • 619A - Damir Glick - vrijeme: 00:19:04
  • 619C - - Lermajer - vrijeme: 00:30:09
  • Croatia (Hrvatska) 01:05:06 04:20
    AMG
  • 601A - Alen Imširović - vrijeme: 00:23:54
  • 601B - Marko Lastrić - vrijeme: 00:20:38
  • 601C - Leon Horak - vrijeme: 00:21:04
  • Croatia (Hrvatska) 01:05:36 04:22
    Jedva
  • 607C - Matija Krnić - vrijeme: 00:25:27
  • 607B - Josip Pavičić - vrijeme: 00:24:21
  • 607A - Iva Pavičić - vrijeme: 00:19:12
  • Croatia (Hrvatska) 01:09:00 04:36
    BFF
  • 603A - Miran Azenić - vrijeme: 00:25:07
  • 603C - Ana Azenić - vrijeme: 00:26:15
  • 603B - Tomislav Pavić - vrijeme: 00:22:30
  • Croatia (Hrvatska) 01:13:52 04:55
    Grofovi
  • 605A - Matej Merkaš - vrijeme: 00:30:08
  • 605C - Dino Repac - vrijeme: 00:20:14
  • 605B - Luka Furlić - vrijeme: 00:25:04
  • Croatia (Hrvatska) 01:15:26 05:01
    Barrage
  • 602A - Luka Strišković - vrijeme: 00:30:51
  • 602C - Petar Mikulić - vrijeme: 00:23:28
  • 602B - Tomislav Čik - vrijeme: 00:27:07
  • Croatia (Hrvatska) 01:21:26 05:25
    Sokol žena, majka i kraljica
  • 614A - Anita Plišo Vidaković - vrijeme: 00:27:36
  • 614C - Marina Koprivnjak - vrijeme: 00:25:19
  • 614B - Sonia Koprivnjak - vrijeme: 00:29:45
  • Croatia (Hrvatska) 01:22:40 05:30
    PUŽEVI
  • 612B - Zoran Lazarević - vrijeme: 00:26:06
  • 612A - Ela Lazarević - vrijeme: 00:28:54
  • 612C - Ariana Lazarević - vrijeme: 00:28:12
  • Croatia (Hrvatska) 01:23:12 05:32
    Hasta la masta
  • 606A - Tvrtko Galić - vrijeme: 00:30:03
  • 606B - Viktorija Mendler - vrijeme: 00:28:57
  • 606C - Dario Mendler - vrijeme: 00:25:20
  • Croatia (Hrvatska) 01:24:20 05:37
    DMD
  • 604B - Marina Stanić - vrijeme: 00:24:18
  • 604C - Davor Dujak - vrijeme: 00:32:54
  • 604A - Domagoj Sajter - vrijeme: 00:29:30
  • Croatia (Hrvatska) 01:26:42 05:46
    TAB
  • 604A - Ivona Guskić - vrijeme: 00:29:30
  • 616B - Ivona Guskić - vrijeme: 00:33:04
  • 616C - Robert Tešanović - vrijeme: 00:24:11
  • 616A - Josipa Šumanovac - vrijeme: 00:31:04
  • Croatia (Hrvatska) 01:28:19 05:53
    Plesni klub D&D
  • 611C - Igor Krstic - vrijeme: 00:25:18
  • 611A - Svijetlana Timon - vrijeme: 00:30:47
  • 611B - Jelena Blazekovic - vrijeme: 00:36:20
  • Croatia (Hrvatska) 01:32:25 06:09
    Strijele
  • 615A - Ivana Nenadić - vrijeme: 00:31:28
  • 615B - Ivana Kovač - vrijeme: 00:28:28
  • 615C - Dina Stober - vrijeme: 00:32:42
  • Croatia (Hrvatska) 01:32:38 06:10
    ABI OS
  • 617A - Brigita Čepo - vrijeme: 00:27:32
  • 617B - Ivica Kotris - vrijeme: 00:28:24
  • 617C - Antun Kramarić - vrijeme: 00:37:35
  • Croatia (Hrvatska) 01:33:31 06:14
    Komarac & Čaplja & Roda
  • 609A - Sanja Radić jakovljević - vrijeme: 00:32:05
  • 609B - Jasminka Dragić - vrijeme: 00:32:56
  • 609C - Snježana Radulović - vrijeme: 00:30:19
  • Croatia (Hrvatska) 01:35:20 06:21
    Kipchogeice
  • 608B - Ivana Biro - vrijeme: 00:30:44
  • 608A - Julia Perić - vrijeme: 00:34:10
  • 608C - Marija Mikić - vrijeme: 00:31:42
  • Croatia (Hrvatska) 01:36:36 06:26