2. Kros u Tvrđavi

Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Uplatnica Status
Adam Galović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 8 km Prijavljen/a
Aleksandar Buranji
Croatia (Hrvatska) Požega AK Požega M 8 km - Startnina
Alena Lalić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Ana Kolovrat
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod D Z 4 km - Startnina
Ana Glavas
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km Prijavljen/a
Ana Elkaz
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 4 km - Startnina
Ana Šaf
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Ana Horvatin
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Akademija trčanja Slavonski Brod Z 4 km Prijavljen/a
Ana Kovačević
Croatia (Hrvatska) Valpovo SK Z 4 km - Startnina
Ana Bošnjak
Croatia (Hrvatska) Zagreb - Z 4 km - Startnina
Andrea Šaravanja
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Power body Z 4 km - Startnina
Andrea Blaževac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Anica Užarević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Samostalno Z 4 km - Startnina
Anita Vodopija
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Prijavljen/a
Anita Hodak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Zaba running team Z 4 km - Startnina
Anita Plišo vidaković
Croatia (Hrvatska) Osijek MK Hrvatski Sokol Z 4 km - Startnina
Ankica Pavlović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Anto Ravlić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK BRACE M 8 km - Startnina
Antonela Orkić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Kajak kanu klub Olimpik Z Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) - Startnina
Antonela Soldo
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Z 4 km - Startnina
Antonija Martić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Antonija Jakubiv
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slav.Brod Z 4 km - Startnina
Antonija Sakic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 4 km - Startnina
Antonio Olujević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 4 km Prijavljen/a
Antonio Đurčevič
Croatia (Hrvatska) Brestovac Ak Žumberak M 8 km Prijavljen/a
Antun Matijevic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja SB M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Đorđe Ćerić
Bosnia and Herzegovina Brod - M 8 km Prijavljen/a
Šimun Jelić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Vrtić Kosjenka M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Željka Grabovac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazatori Z 4 km - Startnina
Željka Vuković arar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 8 km Prijavljen/a
Barbara Ivančić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Slavonski Brod Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) - Startnina
Barbara Mirković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Božidar Kovačić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Božidar Mirković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Bojan Bilandžija
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 8 km - Startnina
Borislav Savic
Bosnia and Herzegovina Banja Luka RMC Banja Luka M 8 km - Startnina
Branimir Trlek
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK BRACE M 8 km - Startnina
Bruno Martinović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia M Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Bruno Čičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) - Startnina
Cvita Marić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Umk Mazator Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Damir Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km - Startnina
Damir Matić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 8 km - Startnina
Danijel Lučić
Croatia (Hrvatska) Đakovo IND M 4 km - Startnina
Danijela Jozic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km - Startnina
Dario Arbanas
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Crna mraka M 8 km - Startnina
Darko Kljajić
Croatia (Hrvatska) Beravci Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
David Orkić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Kkk Olimpik M Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) - Startnina
Davor Topalović
Croatia (Hrvatska) Komletinci Bez kluba M 4 km - Startnina
Davor Kokić
Bosnia and Herzegovina Brod - M 4 km Prijavljen/a
Davor Maljković
Croatia (Hrvatska) Vinkovci Nisam u klubu M 4 km - Startnina
Dijana Rac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km - Startnina
Dinko Bažulić
Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme / PromoArt Studio M 8 km - Startnina
Dino Repac
Croatia (Hrvatska) Osijek Mono M 8 km - Startnina
Dino Durak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod PowerBody M 4 km - Startnina
Domagoj Bilić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running team Gulije M 4 km Prijavljen/a
Domagoj Zmaić
Croatia (Hrvatska) Donji Andrijevci Individualno M 8 km - Startnina
Domagoj Bošnjaković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Domagoj Maljković
Croatia (Hrvatska) Vinkovci Nisam u klub M 4 km - Startnina
Dominik Kljajić
Croatia (Hrvatska) Beravci Pseća patrola M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Dominik Blaževac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Dražen Jovičić
Bosnia and Herzegovina Banja Luka Ind M 8 km - Startnina
Dragica Lovrić
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Drago Milić
Croatia (Hrvatska) slavonski Brod TK BRACE M 8 km - Startnina
Dubravka Basara ereš
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Hapkido klub Sv. Mihovil Z 4 km - Startnina
Dubravka Siljeg
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod Z 4 km - Startnina
Dubravka Veselović- juzvišen
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido Z 4 km - Startnina
Dunja Kovačević
Croatia (Hrvatska) Valpovo SK Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) - Startnina
Edita Alar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Egon Šimić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD x M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Ela Lovrić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Prijavljen/a
Elizabeta Matuzović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND Z 4 km - Startnina
Elizabeta Matuzović
Croatia (Hrvatska) Osijek Bez kluba Z 4 km Prijavljen/a
Ella Novoselović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton kluba Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Ema Matijevic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja SB Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) - Startnina
Esmir Ramić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind M 4 km - Startnina
Eva Azapović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Filip Slobođan
Croatia (Hrvatska) Slavonski BRod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) Prijavljen/a
Filip Orkić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) - Startnina
Filip Vuleta
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km Prijavljen/a
Fran Jelić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Franciska Milinović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z 4 km - Startnina
Franjo Herijan
Croatia (Hrvatska) Požega Ind. M 4 km - Startnina
Goran Ćuk
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 8 km - Startnina
Goran Vučković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Noga Novska M 4 km Prijavljen/a
Hasan Mahovac
Bosnia and Herzegovina Žepče Zenica trči M 8 km Prijavljen/a
Helena Sakoman
Croatia (Hrvatska) Osijek Hrvatski sokol Osijek Z 8 km Prijavljen/a
Hrvoje Kekez
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind M 8 km - Startnina
Hrvoje Krpan
Croatia (Hrvatska) Zagreb Bez kluba :) M 4 km - Startnina
Hrvoje Mikić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 4 km - Startnina
Igor Karšaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod RTG M 4 km - Startnina
Igor Mutić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB M 4 km - Startnina
Igor Markovčić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja SB M 4 km - Startnina
Igor Lovric
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 4 km - Startnina
Ines Samardžić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez Z 4 km Prijavljen/a
Ines Šemanjski
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Saucony Z 4 km Prijavljen/a
Ines Jozić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km - Startnina
Irena Jerković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod o Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Iva Đurić
Croatia (Hrvatska) Lužani X Z 4 km Prijavljen/a
Iva Terzić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Iva Kovačević
Croatia (Hrvatska) Valpovo SK Z 4 km - Startnina
Ivan Slijepčević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak MARSONIJA Slavonski Brod M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Ne potvrđeno
Ivan Jerković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod NK Dubrava M 4 km Prijavljen/a
Ivan Slijepčević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK MARSONIJA M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Ne potvrđeno
Ivan Slijepčević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK MARSONIJA M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) - Startnina
Ivan Cindrić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M 4 km - Startnina
Ivan Vinković
Croatia (Hrvatska) Bošnjaci () M 4 km - Startnina
Ivan Pačić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod CZSS Slavonski Brod M 4 km - Startnina
Ivan Matijević
Croatia (Hrvatska) slavonski brod škola trčanja slavonski brod M 4 km - Startnina
Ivan Cindrić
Croatia (Hrvatska) Vrbova IND M 4 km Prijavljen/a
Ivan Majić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Dijete M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Ivan Baričić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Sam svoj trkač M 8 km - Startnina
Ivana Juričić boić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultraklub Mazator Z 4 km - Startnina
Ivana MikleuŠeviĆ
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod . Z 4 km - Startnina
Ivana Muraja
Croatia (Hrvatska) Rajić Novska AK Noga Z 4 km - Startnina
Ivana Ungvari
Croatia (Hrvatska) slavonski brod - Z 4 km - Startnina
Ivana Smolčić jerković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja Z 4 km Prijavljen/a
Ivana Murat
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultr.klub Mazator Z 4 km - Startnina
Ivana Prpić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Ivana Vučinić ljubičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km - Startnina
Ivana Vorgić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 4 km - Startnina
Ivana Lovrić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 4 km Prijavljen/a
Ivana Klarić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod Z 4 km - Startnina
Ivana Danković
Croatia (Hrvatska) slavonski brod Zaba running team Z 4 km - Startnina
Ivana Penić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z 4 km - Startnina
Ivana Grško Šimić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km - Startnina
Ivana Kovac
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 4 km Prijavljen/a
Ivica Špiljar
Croatia (Hrvatska) Petrinja Ultramaraton klub Mazator M 8 km - Startnina
Ivica Svalina
Croatia (Hrvatska) Belišće SK M 4 km - Startnina
Jadranka Pastuović Ćuk
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Saucony škola trčanja Slavonski Brod Z 4 km - Startnina
Jana Mušija
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Jasmin Dizdarević
Croatia (Hrvatska) Sisak ŠRC Sisak M 4 km - Startnina
Jasmina Warde
Croatia (Hrvatska) Kutina Ultramaraton klub Mazator Z 8 km - Startnina
Jasna Vrbanić
Croatia (Hrvatska) Hercegovac - Z 8 km Prijavljen/a
Jasna Mutić
Croatia (Hrvatska) Malinska - Z 4 km - Startnina
Jela Mandic
Croatia (Hrvatska) Osijek Hrvatski sokol Z 4 km - Startnina
Jelena Šakić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Jelena Jambrešić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia Z 4 km - Startnina
Jelena trpimira Manzin ištvanović
Croatia (Hrvatska) Zagreb EMax Z 4 km Ne potvrđeno
Josip Alar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km - Startnina
Josip Bogović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Powerbody M 4 km - Startnina
Josip Ivanković
Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Josip Jelić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Josipa Lesar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia Z 4 km - Startnina
Josipa Jakubiv
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Sl.Brod Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Ne potvrđeno
Josipa Jakubiv
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator, Škola trčanja za djecu Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Josipa Pavić
Croatia (Hrvatska) Požega Zaba running team Z 8 km - Startnina
Jozo Marunica
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod M 4 km - Startnina
Karla Vitali
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB Z 4 km - Startnina
Karla Jokić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Karlo Kekez
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Karmela Stipanetić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Karolina Kovač
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 4 km Prijavljen/a
Kata Nujić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Z 4 km - Startnina
Katarina DujiĆ
Croatia (Hrvatska) Zagreb TRČAONA Z 4 km - Startnina
Katarina Stanišić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod POWER BODY Z 4 km - Startnina
Katarina Tomas lipec
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 4 km - Startnina
Katica Svalina
Croatia (Hrvatska) Belisce SK M 4 km - Startnina
Korina Fajdić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) - Startnina
Kresimir Galic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Kristijan Anđelić
Croatia (Hrvatska) Retkovci AK MARATON VUKOVAR M 8 km - Startnina
Kristijan ZoriĆ
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD TK BRACE M 8 km - Startnina
Kristina Agatić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazatori Z 8 km - Startnina
Kruno Vinković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M 4 km - Startnina
Krunoslav Pavić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M 8 km - Startnina
Ksenija Koledić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power body Z 4 km - Startnina
Lana Barišić
Croatia (Hrvatska) Čepin Ak Slavonija Zito Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Lana Anđelić
Croatia (Hrvatska) Retkovci UDRUGA ZDRAVO TRCANJE OSIJEK Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) - Startnina
Lara Antunović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Košarkaški klub Brod na Savi Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) - Startnina
Lara Klarić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator, Škola trčanja za djecu Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Laura Fumić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Xx Z 8 km Prijavljen/a
Laura Tomljenović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mali Mazatori Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Leda Roško
Croatia (Hrvatska) Sl. Brod 00000 Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) - Startnina
Leon Anđelić
Croatia (Hrvatska) Retkovci UDRUGA ZDRAVO TRCANJE OSIJEK M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) - Startnina
Leona Anđelić
Croatia (Hrvatska) Retkovci UDRUGA ZDRAVO TRCANJE OSIJEK Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Ljubica Mendelski bogdan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Lora Prpić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Lorena Šeremet
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Lovro Čipraković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Luca Marić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod GK Sokol Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Lucija Nikičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power Body Z 4 km - Startnina
Lucija Klarić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Škola trčanja za djecu Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Luka Martinović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia M 4 km - Startnina
Luka BirtiĆ
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra Mazator M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Luka Anđelić
Croatia (Hrvatska) Retkovci UDRUGA ZDRAVO TRCANJE OSIJEK M Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Maja Mikić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Maja Gerčko
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Mak Perić
Croatia (Hrvatska) Zagreb TRG POBJEDE M 4 km - Startnina
Manda Orkić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Kkk Olimpik Z 4 km - Startnina
Manuela Tomljenović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Marija Bulatović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Marija Štefanek
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 4 km - Startnina
Marija Šiško
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub Sv.Mihovil Z 4 km - Startnina
Marija Lovrić
Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z 4 km - Startnina
Marijan Svalina
Croatia (Hrvatska) Belisce Belisce M 8 km - Startnina
Marijana Jelenc
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Marijana Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Marijana Kurtović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Prijavljen/a
Marijana Zubak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Z 4 km - Startnina
Marin Kovačić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Marina Čipraković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Mazator Z 4 km - Startnina
Marina Ljevar
Croatia (Hrvatska) Gundinci Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Marinko Kozul
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod BK Festung M 4 km Ne potvrđeno
Marino Kavka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod NK Marsonia M Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) - Startnina
Mario Tolić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 8 km Ne potvrđeno
Mario Tolić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 8 km - Startnina
Mario Lovrić
Croatia (Hrvatska) Zagreb Ultramaraton klub Mazator M 8 km - Startnina
Marko Šikić
Croatia (Hrvatska) Ivankovo Ind M 4 km - Startnina
Marko Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramataton klub Mazator M 8 km - Startnina
Marko Sambol
Croatia (Hrvatska) Ivankovo Ind M 4 km Prijavljen/a
Marko Šimić
Croatia (Hrvatska) Đakovo - M 4 km Ne potvrđeno
Marta Birtić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Marta Pitlović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) Prijavljen/a
Martin Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Martina Kekez
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Zaba running team Z 4 km - Startnina
Martina Šipoš vučković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind Z 8 km Prijavljen/a
Martina Šipoš vučković
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ind Z 4 km Prijavljen/a
Martina Baltić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 4 km - Startnina
Martina Mladinović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x M 4 km - Startnina
Martina Žućak
Croatia (Hrvatska) Zagreb - Z 4 km - Startnina
Mate Bilandžija
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nije član kluba M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Matea Vorgić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 4 km - Startnina
Matej Dolibašić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 4 km - Startnina
Matej Merkaš
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 8 km - Startnina
Mateo Vorgić opačak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Matko Bednjanec
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Matko Kolesarić
Croatia (Hrvatska) Virovitica Bk BOR M 4 km Prijavljen/a
Matko Kolesarić
Croatia (Hrvatska) virovitica Bk Bor M 4 km - Startnina
Mato Čičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M 4 km - Startnina
Melita Gabaldo
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod bez kluba Z 4 km - Startnina
Mia Zubčić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Predskolci Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Michael Kovačević
Croatia (Hrvatska) Valpovo SK M 4 km - Startnina
Mihaela Cimbal-rajić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub Sv. Mihovil Z 4 km - Startnina
Mila Vuković
Croatia (Hrvatska) slavonski brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Mila Mikić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Miljenko Kovačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub M 4 km Ne potvrđeno
Mirela Tolić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Zaba running team Z 4 km - Startnina
Mirko Jelić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod () M 8 km - Startnina
Mirna Mikić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Mirna Vovk
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km - Startnina
Miroslav Marković
Croatia (Hrvatska) Nova Gradiška Ak Nova Gradiška M 8 km Prijavljen/a
Miroslav Majdančić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Miroslav Šolić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x M 8 km - Startnina
Mladen Rukavina
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Sam svoj trkač M 8 km - Startnina
Mladen Grubišić
Croatia (Hrvatska) Zagreb IND M 8 km Ne potvrđeno
Mladen Stepić
Croatia (Hrvatska) Sapci IND M 4 km - Startnina
Monika Vračić
Croatia (Hrvatska) Lužani Žnk Viktorija Z 4 km Prijavljen/a
Monika Bogović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Nada Vardić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 4 km - Startnina
Nandino Malesevic
Bosnia and Herzegovina Brod Marathon team Brod M 4 km - Startnina
Nataša Ružić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 4 km - Startnina
Natalija Mrzljak vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km - Startnina
Neo Tomasevic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nijedan M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Nika Barišić
Croatia (Hrvatska) Čepin Ak zito Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Nika Junačko
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod A Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Nika Duspara
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Nika Galić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Nikolina Junačko
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 4 km - Startnina
Nikolina Nađ
Croatia (Hrvatska) Gundinci Nisam u klubu Z 4 km - Startnina
Nina Marjanović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Z 4 km Prijavljen/a
Nina Prpić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z 4 km - Startnina
Noa Kovačević
Croatia (Hrvatska) Valpovo SK M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Nora Mikleušević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Paula Holjevac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony skola trcanja Z 4 km - Startnina
Pejo Gusak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK BRACE SLAVONSKI BROD M 8 km - Startnina
Perica Vujić
Croatia (Hrvatska) Bošnjaci IND M 4 km Prijavljen/a
Petar Ružić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km - Startnina
Petra Lesar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) - Startnina
Petra Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Prijavljen/a
Petra Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Planinka Rupčić
Croatia (Hrvatska) Vinkovci - Z 8 km - Startnina
Predrag Maslesa
Croatia (Hrvatska) Bukovlje PB M 4 km Prijavljen/a
Renata Stanić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 4 km - Startnina
Rino Siljeg
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 8 km - Startnina
Robert Rašić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod MUP M 4 km Prijavljen/a
Robert Ruhek
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km - Startnina
Robert Drašković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub "Sv.Mihovil" M 4 km - Startnina
Robert Grabovac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazatori M 8 km - Startnina
Robert Relić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod / M 4 km - Startnina
Roko Bogdan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Roko Jukić
Croatia (Hrvatska) Valpovo SK M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Roman Rašić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod MUP M 4 km Prijavljen/a
Romina Antunović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Sb biciklist Z 8 km - Startnina
Ronalda Kovačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Z 4 km Ne potvrđeno
Sandra Colić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 4 km Prijavljen/a
Sandra Klaić
Croatia (Hrvatska) Vinkovci - Z 8 km - Startnina
Sanja Šemuga
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 4 km - Startnina
Sanja Pejić roško
Croatia (Hrvatska) Sl. Brod Mazator Z 4 km - Startnina
Sara Stuburić
Croatia (Hrvatska) Davor ind Z 8 km - Startnina
Sara Jokić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Sasa Peric
Croatia (Hrvatska) Zagreb TRG POBJEDE M 8 km - Startnina
Silvija Adrović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 4 km - Startnina
Silvio Vilaguš
Croatia (Hrvatska) Sl. Brod Bk Festung M 8 km - Startnina
Slaven Kuzmić
Bosnia and Herzegovina Banja Luka Ind M 8 km - Startnina
Stjepan Pinkl
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod individualac M 8 km - Startnina
Svjetlana Dudrak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 8 km - Startnina
Tatjana Slabak
Croatia (Hrvatska) Osijek Hrvatski sokol Osijek Z 8 km Prijavljen/a
Tatjana Slabak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator Z 8 km - Startnina
Tea Novoselović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaratom kluba Mazator Z Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) - Startnina
Tena Vinaković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 8 km Ne potvrđeno
Tia Vinković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Tihomir Šikić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator M 8 km - Startnina
Tihomir Abramović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 4 km - Startnina
Tihomir Kovačić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 4 km - Startnina
Tin Jelić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Tomislav Tadić
Croatia (Hrvatska) Zagreb Nema M 8 km Prijavljen/a
Tomislav Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Tomislav Grgić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km - Startnina
Tomislav Petrić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod M 4 km - Startnina
Tomislav Didović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power Body M 4 km - Startnina
Tomislav Grgić
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Power body M 8 km - Startnina
Tomislav Kurtović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Prijavljen/a
Tomislava Katavić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 4 km - Startnina
Toni Prusina
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod M Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Tonka Kovačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Vanja Ungvari
Croatia (Hrvatska) slavonski brod - M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Vedran Horvat
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 4 km - Startnina
Vedran Lukačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba M 4 km - Startnina
Vedrana Dugalic
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Škola trčanja Slavonski Brod Z 4 km - Startnina
Veselko Kurtović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Btod Ultramaraton klub Mazator M 8 km Prijavljen/a
Vesna Godić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 4 km Prijavljen/a
Viktor Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Vita Boić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultraklub Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) - Startnina
Vitomir Lučić
Croatia (Hrvatska) Đakovo IND M 8 km - Startnina
Vjekoslav Kovačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km - Startnina
Zdravko Vidović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Brace M 8 km - Startnina
Zlata Vukoja
Croatia (Hrvatska) Osijek Hrvataki sokol Osijek Z 4 km - Startnina
Zora Krajnović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) - Startnina
Zoran KovaČeviĆ
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD SB BICIKLIST M 8 km Prijavljen/a
Zrinoslav Kekez
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Atletski Klub Marsonia M 8 km - Startnina
Zvonimir Ungvari
Croatia (Hrvatska) slavonski brod - M 4 km - Startnina
Zvonimir Majić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 4 km - Startnina