2. Kros u Tvrđavi

Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Run info Status
Adam Galović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Aleksandar Buranji Croatia (Hrvatska) Požega AK Požega M 8 km 2 kruga Startnina
Alena Lalić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Startnina
Ana Kolovrat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod D Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Ana Glavas Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km 2 kruga Potvrđeno
Anita Vodopija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Anto Ravlić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK BRACE M 8 km 2 kruga Startnina
Antonija Martić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Antonio Olujević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 4 km 1 krug Potvrđeno
Antun Matijevic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja SB M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Barbara Ivančić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Slavonski Brod Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Startnina
Božidar Kovačić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Boris Ćerić Croatia (Hrvatska) Sl. Brod Bk Festung M 4 km 1 krug Startnina
Borislav Savic Bosnia and Herzegovina Banja Luka RMC M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Borislav Savic Bosnia and Herzegovina Banja Luka RMC Banja Luka M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Borislav Savic Bosnia and Herzegovina Banja Luka RMC Banja Luka M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Bruno Martinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia M Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Bruno Čičić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Startnina
Cvita Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Umk Mazator Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Damir Šetka Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km 1 krug Startnina
Damir Matić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Danijel Lučić Croatia (Hrvatska) Đakovo IND M 4 km 1 krug Startnina
Dinko Bažulić Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme / PromoArt Studio M 8 km 2 kruga Startnina
Domagoj Bilić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running team Gulije M 4 km 1 krug Potvrđeno
Domagoj Zmaić Croatia (Hrvatska) Donji Andrijevci Individualno M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Drago Milić Croatia (Hrvatska) slavonski Brod TK BRACE M 8 km 2 kruga Startnina
Edita Alar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Startnina
Elizabeta Matuzović Croatia (Hrvatska) Osijek Bez kluba Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Ella Novoselović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton kluba Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Startnina
Ema Matijevic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja SB Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Startnina
Esmir Ramić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind M 4 km 1 krug Startnina
Eva Azapović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Filip Slobođan Croatia (Hrvatska) Slavonski BRod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) Potvrđeno
Filip Orkić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Potvrđeno
Filip Vuleta Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km 1 krug Potvrđeno
Franciska Milinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Franjo Herijan Croatia (Hrvatska) Požega Ind. M 4 km 1 krug Potvrđeno
Goran Ćuk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Goran Vučković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Noga Novska M 4 km 1 krug Potvrđeno
Hasan Mahovac Bosnia and Herzegovina Žepče Zenica trči M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Hrvoje Kekez Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind M 8 km 2 kruga Startnina
Hrvoje Krpan Croatia (Hrvatska) Zagreb Bez Kluba :) M 4 km 1 krug Ne potvrđeno
Igor Karšaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod RTG M 4 km 1 krug Startnina
Igor Mutić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB M 4 km 1 krug Startnina
Ines Samardžić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Ines Šemanjski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Saucony Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Ines Jozić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km 2 kruga Startnina
Irena Jerković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod o Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Iva Đurić Croatia (Hrvatska) Lužani X Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Iva Terzić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Startnina
Ivan Slijepčević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak MARSONIJA Slavonski Brod M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Ne potvrđeno
Ivan Jerković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod NK Dubrava M 4 km 1 krug Potvrđeno
Ivan Slijepčević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK MARSONIJA M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Ne potvrđeno
Ivan Slijepčević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK MARSONIJA M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Startnina
Ivan Vinković Croatia (Hrvatska) Bošnjaci () M 4 km 1 krug Potvrđeno
Ivan Pačić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod CZSS Slavonski Brod M 4 km 1 krug Startnina
Ivan Matijević Croatia (Hrvatska) slavonski brod škola trčanja slavonski brod M 4 km 1 krug Potvrđeno
Ivana Juričić boić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultraklub Mazator Z 4 km 1 krug Startnina
Ivana MikleuŠeviĆ Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod . Z 4 km 1 krug Startnina
Ivana Azapović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Startnina
Ivana Muraja Croatia (Hrvatska) Rajić Novska AK Noga Z 4 km 1 krug Startnina
Ivana Ungvari Croatia (Hrvatska) slavonski brod - Z 4 km 1 krug Startnina
Ivana Smolčić jerković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Ivana Murat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultr.klub Mazator Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Ivana Prpić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Jasmin Dizdarević Croatia (Hrvatska) Sisak ŠRC Sisak M 4 km 1 krug Startnina
Jasna Vrbanić Croatia (Hrvatska) Hercegovac - Z 8 km 2 kruga Potvrđeno
Jasna Mutić Croatia (Hrvatska) Malinska - Z 4 km 1 krug Startnina
Jelena trpimira Manzin ištvanović Croatia (Hrvatska) Zagreb EMax Z 4 km 1 krug Ne potvrđeno
Josip Alar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km 1 krug Potvrđeno
Josip Bogović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Powerbody M 4 km 1 krug Potvrđeno
Jozo Marunica Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod M 4 km 1 krug Startnina
Karla Vitali Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB Z 8 km 2 kruga Startnina
Karlo Kekez Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Karmela Stipanetić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km 2 kruga Potvrđeno
Karolina Kovač Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Kristijan Anđelić Croatia (Hrvatska) Retkovci AK MARATON VUKOVAR M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Kristina Agatić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazatori Z 8 km 2 kruga Potvrđeno
Kruno Vinković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M 4 km 1 krug Startnina
Lana Barišić Croatia (Hrvatska) Čepin Ak Slavonija Zito Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Laura Fumić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Xx Z 8 km 2 kruga Potvrđeno
Laura Tomljenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mali Mazatori Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Ljubica Mendelski bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Startnina
Lora Prpić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Lorena Šeremet Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Startnina
Lovro Čipraković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Ne potvrđeno
Luca Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod GK Sokol Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Luka Martinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia M 4 km 1 krug Potvrđeno
Luka BirtiĆ Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra Mazator M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Maja Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Ne potvrđeno
Mak Perić Croatia (Hrvatska) Zagreb TRG POBJEDE M 4 km 1 krug Startnina
Manuela Tomljenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Startnina
Marija Bulatović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Marijana Jelenc Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Startnina
Marijana Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Marin Kovačić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Marinko Kozul Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod BK Festung M 4 km 1 krug Ne potvrđeno
Marino Kavka Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod NK Marsonia M Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) Startnina
Marko Šikić Croatia (Hrvatska) Ivankovo Ind M 4 km 1 krug Potvrđeno
Marko Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramataton klub Mazator M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Marta Birtić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Startnina
Martin Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km 1 krug Startnina
Martina Kekez Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km 2 kruga Potvrđeno
Martina Šipoš vučković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind Z 8 km 2 kruga Potvrđeno
Martina Šipoš vučković Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ind Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Martina Baltić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 4 km 1 krug Startnina
Matea Vorgić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 4 km 1 krug Startnina
Mateo Vorgić opačak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Startnina
Matko Bednjanec Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km 1 krug Startnina
Matko Kolesarić Croatia (Hrvatska) Virovitica Bk BOR M 4 km 1 krug Potvrđeno
Matko Kolesarić Croatia (Hrvatska) virovitica Bk Bor M 4 km 1 krug Startnina
Melita Gabaldo Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod bez kluba Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Mila Vuković Croatia (Hrvatska) slavonski brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Startnina
Mila Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Mirna Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Ne potvrđeno
Mirna Vovk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km 2 kruga Potvrđeno
Miroslav Marković Croatia (Hrvatska) Nova Gradiška Ak Nova Gradiška M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Miroslav Majdančić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km 1 krug Potvrđeno
Mladen Rukavina Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Sam svoj trkač M 8 km 2 kruga Startnina
Mladen Grubišić Croatia (Hrvatska) Zagreb IND M 8 km 2 kruga Ne potvrđeno
Mladen Stepić Croatia (Hrvatska) Sapci IND M 4 km 1 krug Startnina
Monika Vračić Croatia (Hrvatska) Lužani Žnk Viktorija Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Monika Bogović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Natalija Mrzljak vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 8 km 2 kruga Startnina
Nika Barišić Croatia (Hrvatska) Čepin Ak zito Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Nika Junačko Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod A Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Petra Lesar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Startnina
Petra Šetka Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Petra Šetka Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Renata Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Robert Rašić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod MUP M 4 km 1 krug Potvrđeno
Robert Ruhek Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km 1 krug Startnina
Roko Bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Startnina
Roman Rašić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod MUP M 4 km 1 krug Potvrđeno
Sandra Colić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Sanja Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 4 km 1 krug Startnina
Sanja Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Umk Mazator Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Sasa Peric Croatia (Hrvatska) Zagreb TRG POBJEDE M 8 km 2 kruga Startnina
Stjepan Pinkl Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod individualac M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Svjetlana Dudrak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 8 km 2 kruga Startnina
Tea Novoselović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaratom kluba Mazator Z Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) Startnina
Tena Vinaković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 8 km 2 kruga Ne potvrđeno
Tia Vinković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema Z Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Tihomir Šikić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator M 8 km 2 kruga Startnina
Tihomir Abramović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 4 km 1 krug Potvrđeno
Tihomir Kovačić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 4 km 1 krug Startnina
Tomislav Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) Potvrđeno
Tomislav Tadić Croatia (Hrvatska) Zagreb Nema M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Tomislav Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km 1 krug Potvrđeno
Toni Prusina Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod M Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Vedran Horvat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 4 km 1 krug Startnina
Veselko Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Btod Ultramaraton klub Mazator M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Vesna Godić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 4 km 1 krug Potvrđeno
Viktor Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Vita Boić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultraklub Mazator Z Dječja utrka 200m (2009. i 2010. godište) Startnina
Vjekoslav Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Zdravko Vidović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Brace M 8 km 2 kruga Ne potvrđeno
Zoran KovaČeviĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD SB BICIKLIST M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Zrinoslav Kekez Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Atletski Klub Marsonia M 8 km 2 kruga Potvrđeno
Zvonimir Ungvari Croatia (Hrvatska) slavonski brod - M 4 km 1 krug Startnina