3. Slavonska trka

Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Uplatnica Status
Aleksandar Buranji
Croatia (Hrvatska) Požega AK Požega M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Alen Mušija
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Ana Kolovrat
Croatia (Hrvatska) Slav. Brod IND M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Šimić
Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Uzalud vam trud svirači Z 10km - Startnina
Anica Užarević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Ankica Pavlović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Anna Menzel
Austria Beč Individualac Z 5km - Startnina
Anto RavliĆ
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Brace Slavonski Brod M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Antonela Orkić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Kkk Olimpik Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Antonija Jakubiv
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Antun Nigović
Croatia (Hrvatska) Kutjevo MUP M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Đuro Inok
Croatia (Hrvatska) Jakšić IND M 10km - Startnina
željka Grabovac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Barbara Princip
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Individualac Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Barbara Fabulić
Croatia (Hrvatska) Osijek Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Boris Predmerski
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Boris Bajušić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod NK RAKETA BERAVCI M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Branimir Trlek
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Brace Slavonski Brod M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Branko Radičević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Šta je život par koraka M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Bruno Šimić
Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Uzalud vam trud svirači M 21km Polumaraton - Startnina
Bruno Čičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x M 400m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Bruno Štefanek
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ŠK Tigrići M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Damir Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Damir Matić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Damir Alić
Croatia (Hrvatska) Oriovac M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Danijel Jurić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Dario Veselinovic
Bosnia and Herzegovina Brod Running Team Brod M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Davor Dežić
Croatia (Hrvatska) Vinkovci IND M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Dejana Katavić mraz
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10km - Startnina
Domagoj Opačak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Domagoj Vuković
Croatia (Hrvatska) Zagreb M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Domagoj Bilić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Domagoj Safundžić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK MAZATOR M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Dominik Bano
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Šta je život par koraka M 5km Uplatnica Prijavljen/a
DraŽen ČiČiĆ
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD IND M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Edita Alar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Elizabeta Menzel
Austria Beč Individualac Z 5km - Startnina
Elvira Stanić grgurević
Croatia (Hrvatska) Fažana IND Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Esmir Ramić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M 5km - Startnina
Eva Azapović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Filip Orkić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia M 400m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Filip Pitlović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Boltovi sinovi M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Filip Orkić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia M 800m (2006. i 2007. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Florijan Galić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Franjo Herijan
Croatia (Hrvatska) Požega IND M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Franka Markovčić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Franko Čmelješević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 35000 UMK Mazator M 400m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Gabrijela Poljak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Goran Draksler
Croatia (Hrvatska) Slatina Glasnici istine M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Goran Ćuk
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 21km Polumaraton - Startnina
Goran Markovčić
Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Goran Vučković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Gorana Matošić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Hrvoje Dundović
Croatia (Hrvatska) Našice Nexe team M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Hrvoje Leko
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Igor Mutić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK mazator M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Igor šofić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK MAZATOR M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Igor Mutić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK mazator M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Igor Markovčić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Ines Šemanjski
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Ines Ivanković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Žkk Brod Na Savi Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Iva Terzić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Benaković
Croatia (Hrvatska) Zupanja Individualac M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Bičanić
Croatia (Hrvatska) Rokovci M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Čalić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan BariČiĆ
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Safundžić
Croatia (Hrvatska) Hvar Individualac M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Baričić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Bajic
Germany Neckarsulm IND M 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Slijepčević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia M 800m (2006. i 2007. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Turk
Croatia (Hrvatska) Zabok AK ZABOK M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Magdić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Prpić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Vodopic
Norway Oslo MM trening Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Sperovic
Croatia (Hrvatska) Zagreb x Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Ivica Vučković
Croatia (Hrvatska) Velika Kopanica M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Ivica Prpa
Croatia (Hrvatska) Velika Gorica Maraton klub Velika Gorica M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Jan Gorenc
Slovenia Ljubljana Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Jan Gorenc
Slovenia Ljubljana Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Jana Grković
Serbia Subotica ARK TRON Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Jasmin Dizdarević
Croatia (Hrvatska) Sisak Butterfly flight ŠRC Sisak M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Jasminka Dragić
Croatia (Hrvatska) JASENOVAC Individualac Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Jasna Plemeniti
Croatia (Hrvatska) Našice Nexe team M 21km Polumaraton - Startnina
Jasna Čuljak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Jelena Šofić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Josip Ivanković
Croatia (Hrvatska) Staro Topolje UMK Mazator M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Josip Marić
Croatia (Hrvatska) Jakačina Mala Individualac M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Josip Bićanić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Trčaona M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Josip Briški
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Josip Jurić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 10km - Startnina
Josip Matezović
Croatia (Hrvatska) Vinkovci Individualac M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Josip Matezović
Croatia (Hrvatska) Vinkovci Individualac M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Josip Stanić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Jozo Marunica
Croatia (Hrvatska) Gornja Vrba UMK Mazator M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Julijana Šimić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK MAZATOR Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Juraj Holec
Croatia (Hrvatska) Jugovo Polje Individualac M 5km - Startnina
Jurica Dugeč
Bosnia and Herzegovina Brčko TRK Majevica M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Juro Buljan
Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Maksimir M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Karolina Kovač
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5km - Startnina
Katarina Prpa
Croatia (Hrvatska) Velika Gorica Maraton klub Velika Gorica Z 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Katja Kozmus
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Z 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Kristina Nikolic
Croatia (Hrvatska) Čakovec Individualac Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Kristina Briški
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Krunoslav Bencek
Croatia (Hrvatska) Niza SRK Baraber M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Ladislav PleŠe
Croatia (Hrvatska) ZAGREB Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Lana Barišić
Croatia (Hrvatska) Čepin Ak Slavonija Žito Z 200m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Laura Tomljenović
Croatia (Hrvatska) Bukovlje UMK Mazator Z 200m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Ljubica Mendelski bogdan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Lorena Šeremet
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Z 400m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Lovrana Čabraja
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK MAZATOR Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Lovro Ivanković
Croatia (Hrvatska) Požega Individualac M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Luka Franić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 10km - Startnina
Magdalena Polaček
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Manda Orkić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Marija Kelemen
Croatia (Hrvatska) Požega MUP Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Marija Matijević buzov
Croatia (Hrvatska) Donji Andrijevci Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Marija Bulatović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Z 200m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Marijan Ibrišimović
Croatia (Hrvatska) Sibinj TK MAZATOR M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Marijana Jelenc
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Marijana Prpa
Croatia (Hrvatska) Velika Gorica Z 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Marijana Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Marin Gojo
Croatia (Hrvatska) Požega M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Marina Zirdum
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Marina Zirdum
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Marina Zirdum
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Marino Kavka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Marino Kavka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 800m (2006. i 2007. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Mario Dragičević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Mario Pešut
Croatia (Hrvatska) Vinkovci Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Mario Lovrić
Croatia (Hrvatska) Zagreb UMK Mazator M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Marko Šikić
Croatia (Hrvatska) Ivankovo Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Marko Tolić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Dilj-Klokočevik M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Marko Ruskaj
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Marta Peric
Croatia (Hrvatska) Osijek x Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Martin Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Martina Šipoš vučković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Martina Sertić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Martina Stanić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Martina Baltić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Matea Vichta
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Matej Ilicic
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Matej Polinčić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Matej Bošnjaković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Matej Udovičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia M 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Mirna Mikić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Miroslav Marković
Croatia (Hrvatska) Nova Gradiška Ak Nova Gradiška M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Mladen Stepić
Croatia (Hrvatska) Sapci Individualac M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Mladen Rukavina
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Sparta & Leonida M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Mladen Gecić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD x M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Mladen Trupinić
Croatia (Hrvatska) Nova Gradiška Individualac M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Mladen Novotny
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Nada Vardić
Croatia (Hrvatska) Slavnski brod UMK Mazator Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Natalija Mrzljak vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Nenad Grković
Serbia Subotica ARK TRON M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Nicole Menzel
Austria Beč Individualac Z 5km - Startnina
Nika Barišić
Croatia (Hrvatska) Čepin Ak Slavonija Žito Z 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Niko Martić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Nikolina Terzić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Nino Grabovac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK MAZATOR M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Noemy maly Grgurević
Croatia (Hrvatska) Fažana IND Z 100m (2012 godište i mlađe) - Startnina
Pavao Zovko
Croatia (Hrvatska) Požega x M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Petar Molnar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Petar Bajic
Germany Neckarsulm ZOLNIERZE CHRYSTUSA M 21km Polumaraton - Startnina
Petar Misic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Petra Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Rafael Marijić
Croatia (Hrvatska) Sl. Brod OŠ Đuro Pilar M 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Robert Grabovac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK MAZATOR M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Roko Vidaković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M 200m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Roko Bogdan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x M 200m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Sanja Šemuga
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5km - Startnina
Sanja Radić jakovljević
Croatia (Hrvatska) Jasenovac x Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Sanja Radić jakovljević
Croatia (Hrvatska) Jasenovac IND Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Sanja Matić
Croatia (Hrvatska) Zadubravlje IND Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Sanja Pejić roško
Croatia (Hrvatska) Sl. Brod Individualac Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Sara Naletilić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Trčaona Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Sara Stuburić
Croatia (Hrvatska) DAVOR IND Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Sara Brajković
Croatia (Hrvatska) Slav. Brod Nk Vinogorac Z 400m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Severina Prpa
Croatia (Hrvatska) Velika Gorica Maraton klub Velika Gorica Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Severina Prpa
Croatia (Hrvatska) Velika Gorica Maraton klub Velika Gorica Z 400m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Severina Prpa
Croatia (Hrvatska) Velika Gorica Maraton klub Velika Gorica Z 400m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
SiniŠa SekuliĆ
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD IND M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Slaven Lukić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Snježana Blajda
Croatia (Hrvatska) Zagreb Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Snježana Radulović
Croatia (Hrvatska) Jasenovac IND Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Stjepan Čošić
Croatia (Hrvatska) Vukovar AK Maraton Vukovar M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Stjepan Pinkl
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SBBICIKLIST M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Stjepan Bošnjaković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Brodsko-posavska županija M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Svjetlana Dudrak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Svjetlana Havić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Tanja Lašak
Croatia (Hrvatska) Požega IND Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Tanja Lašak
Croatia (Hrvatska) Požega IND Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Tanja Lašak
Croatia (Hrvatska) Požega IND Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Teo Lacković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Tihomir Velikanovic
Croatia (Hrvatska) Trnjani Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Tihomir Abramović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Tihomir Šikić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD TK MAZATOR M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Tomislav Mraz
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Tomislav Sabolek
Croatia (Hrvatska) Varaždin Trčaona M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Tonka Prpa
Croatia (Hrvatska) Velika Gorica Maraton klub Velika Gorica Z 200m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Valentina Hefter
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Valerija Šimić
Croatia (Hrvatska) Našice Nexe team Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Vedran Horvat
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Vedran Lukačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Vedran Dulj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK MAZATOR M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Veronika Drittenpreis
Bosnia and Herzegovina Derventa x Z 10km Uplatnica Prijavljen/a
Veselko KurtoviĆ
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Vesna Janković
Croatia (Hrvatska) Niza Nexe team Z 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Viktor Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 100m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Vita Boić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK MAZATOR Z 400m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Vjekoslav Kovačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Walter Menzel
Austria Beč Individualac M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Zdenka Šelendić
Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z 5km Uplatnica Prijavljen/a
Zdravko Matošić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M 10km Uplatnica Prijavljen/a
Zoran KovaČeviĆ
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD SBBICIKLIST M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a
Zoran Škundrić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 21km Polumaraton - Startnina
Zrinoslav Kekez
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia M 5km Uplatnica Prijavljen/a
Zvonimir Marinovic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 21km Polumaraton Uplatnica Prijavljen/a