Donacijska utrka SELO TRČI - Advent u Bebrini 2019

Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Uplatnica Status
Alena Lalić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Ana Elkaz
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Glavaš
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Prelec
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Ana Jelić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Ana Muldini dragoja
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod . Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Anita Vodopija
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Antonija Fortunato-kovac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Antonije Lanc
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UHB HRZ I PZO M 4 km - Startnina
Antonio Čuljak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power Body Slavonski Brod M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Antonio Olujević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator M 4 km - Startnina
Šimun Jelić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Vrtić Kosjenka M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Barbara Princip
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator Z 4 km - Startnina
Benedikt Kolundzic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Kobaš Kkk Oriolik M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Benedikt Kolundzic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Kobas Oriolik M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Benedikt Kolundzic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Kobaš Oriolik M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Boris Bajušić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod NK RAKETA M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Bruno Čičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Bruno Martinović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Cvita Marić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Umk Mazator Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Danijel Dujmović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power Body M 4 km - Startnina
Danijela Jozić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Darija Drašković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 4 km - Startnina
Dejana Katavić mraz
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Diana Tonja
Croatia (Hrvatska) Split - Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Dino Durak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Powerbody M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Domagoj Grgić
Croatia (Hrvatska) Bebrina BB M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Dora Vukelić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brodu Individualac Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Dražen Bednjanec
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Dubravka Basara
Croatia (Hrvatska) SlavonskiBrod Hapkido klub Sv. Mihovil Z 4 km - Startnina
Dubravka Veselović- juzvišen
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub Sv.Mihovil Z 4 km - Startnina
Dunja Grabarević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak "Marsonia" Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Erik Nenadić
Croatia (Hrvatska) Kutina Atletski klub Moslavina Kutina M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Filip Dujmović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Filip Orkić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonija M 4 km - Startnina
Florijan Galić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Fran Jelić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Franko Čmelješević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Goran Vuković
Croatia (Hrvatska) Kutina Udruga maratonaca SMŽ Heroji ne umiru M 4 km - Startnina
Goran Vučković
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD AK Noga M 4 km - Startnina
Gorana Matošić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Z 4 km - Startnina
Gordana Jagnić nenadić
Croatia (Hrvatska) Kutina AK free Z 4 km - Startnina
Hrvoje Krpan
Croatia (Hrvatska) SB A1 Running Team M 4 km - Startnina
Igor Mutić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 4 km - Startnina
Igor Šofić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Ilan Elkaz
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Ines Jozić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Iva Terzić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Iva Murat
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod . Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Ivan Kovac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Ivan Slijepčević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak MARSONIJA M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Ivan Tonja
Croatia (Hrvatska) Split - M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Penic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja Z 4 km - Startnina
Ivana Magdić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Ivana Magdić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Dujmović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Ivna Maričić
Croatia (Hrvatska) Orahovica Škola trčanja Orahovica Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Jadranka Čuljak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power Body Slavonski Brod Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Jakov Vidović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M 4 km - Startnina
Jakov Nikić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Jakov Nikić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Jelena Šofić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Jelena Šakić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 4 km - Startnina
Jelena Jambrešić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak "Marsonia" Z 4 km - Startnina
Josip Matanović
Croatia (Hrvatska) Kaniza Skola M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Josipa Lesar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonija Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Jozo Marunica
Croatia (Hrvatska) Gornja Vrba Mazator M 4 km - Startnina
Karlo Kekez
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Karlo Kocijan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Karmen Martinović
Croatia (Hrvatska) Kutina Atletski klub Moslavina Kutina Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Kata Nujić
Croatia (Hrvatska) Slav. Brod Policijska uprava brodsko-posavska Z 4 km - Startnina
Katarina Penava
Croatia (Hrvatska) Skavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Kristian Buketa
Croatia (Hrvatska) Radovanje Ind M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Kristina Briški
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja SB Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Kristina Vukelić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Lana Batišić
Croatia (Hrvatska) Čepin Ak Slavonija Žito Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Laura Tomljenović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Leon Halužan
Croatia (Hrvatska) Brodski Stupnik NK Slavonac M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Ljubica Mendelski bogdan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Lorena Šeremet
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak "Marsonia" Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Luca Marić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola plivanja SB Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Luka Matošić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Luka Martinović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia M 4 km - Startnina
Luka Kocijan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Manuela Tomljenović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 4 km - Startnina
Manuela Smetko
Croatia (Hrvatska) Kutina Udruga maratonaca Smz Heroji ne umiru Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Marija Bulatović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak "Marsonia" Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Marija Šiško
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido Sv.Mihovil Z 4 km - Startnina
Marijana Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Marijana Jelenc
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Marina Ljevar
Croatia (Hrvatska) Gundinci Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Marino Kavka
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Nemam klub M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Marko Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Martin Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator M 4 km - Startnina
Martina Baltić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 4 km - Startnina
Martina Šipoš vučković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 4 km - Startnina
Martina Kekez
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Mateo Olujević
Croatia (Hrvatska) Bebrina NK BONK Bebrina M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Matko Bednjanec
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Mato Čičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X M 4 km - Startnina
Mia Hajnal
Croatia (Hrvatska) NAŠICE - Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Mihael Murat
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod . M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Mihaela Jovanovac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak "Marsonia" Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Mihaela Cimbal-rajić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub Sveti Mihovil Z 4 km - Startnina
Mirjana Kramosta
Croatia (Hrvatska) Sl Brod Skola trcanja Z 4 km - Startnina
Mirna Vovk
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Nada vardić
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Umk mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Nandino Malesevic
Bosnia and Herzegovina Brod Marathon team Brod M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Natalija Mrzljak vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator Z 4 km - Startnina
Nika Hajnal
Croatia (Hrvatska) NAŠICE - Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Nika Galić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Nikolina Terzić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Paola Smetko lovric
Croatia (Hrvatska) Kutina Udruga maratonaca Smz Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Paula Holjevac
Croatia (Hrvatska) Sibinj Ultramaraton klub Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Petar Kava
Croatia (Hrvatska) Sl.Brod šumeće M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Petra Lesar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Reza Pitlovic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazatori Z 4 km - Startnina
Robert Drašković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub Sv. Mihovil M 4 km - Startnina
Robert Halužan
Croatia (Hrvatska) Brodski Stupnik - M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Roko Bogdan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Osnovna skola M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Ružica Vidović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 4 km - Startnina
Sandra Guvo
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Hapkido klub sv. Mihovil Z 4 km - Startnina
Sanja Matić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazatori Z 4 km - Startnina
Sanja Vuković
Croatia (Hrvatska) Kutina Udruga maratonaca SMŽ Heroji ne umiru Z 4 km - Startnina
Sara Brajković
Croatia (Hrvatska) Slav. Brod Nk Vinogorac Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Silvija Perković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Slaven Lukić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Stjepan Pinkl
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Udruga SB biciklist M 4 km - Startnina
Svjetlana Dudrak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 4 km - Startnina
Svjetlana Havić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Rekreativno Z 4 km - Startnina
Tena Nenadić
Croatia (Hrvatska) Kutina Atletski klub Moslavina Kutina Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Tihomir Šikić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator M 4 km - Startnina
Tin Jelić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Tomislav Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Tomislav Kurtović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Maza M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Tomislav Katinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Tomislava Katavić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 4 km - Startnina
Toni Prusina
Croatia (Hrvatska) slavonski Brod AK Marsonia M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Tonka Kovačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak "Marsonia" Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Valentina Matošić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Valentina Buketa
Croatia (Hrvatska) Radovanje Ind Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Valerija Martić
Croatia (Hrvatska) Brodski Stupnik - Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
ViŠnja LovriĆ
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK MAZATOR Z 4 km - Startnina
Vid Grabarević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak "Marsonia" M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Viktor Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Viktor Malesevic
Bosnia and Herzegovina Brod Marathon team Brod M 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Vita Lovric
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Vjekoslav Kovačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 4 km - Startnina
Zara Vuković
Croatia (Hrvatska) Kutina Udruga maratonaca SMŽ Heroji ne umiru Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Zara Vuković
Croatia (Hrvatska) Kutina Udruga maratonaca SMŽ Heroji ne umiru Z 400 m ( za djecu ) Prijavljen/a
Zdravko Matošić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 4 km - Startnina
Zdravko Vidović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Brace M 4 km - Startnina
Zoran KovaČeviĆ
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD SlavonskoBrodski Biciklist M 4 km Uplatnica Prijavljen/a
Zrinoslav Kekez
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Atletski klub Marsonia M 4 km - Startnina