Donacijska utrka Znanjem i prevencijom do zdravlja 2020

Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Uplatnica Status
Alen Mušija
Croatia (Hrvatska) Sl. Brod UMK Mazator M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Cizmic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z Dječja utrka 700m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Ana Galista
Croatia (Hrvatska) Sl. Brod Bez kluba Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Baricic
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Bez kluba Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Anđelo Radoš
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Andrea Gecan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Andrija Gecan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Anita Tihi Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonsli Brod Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Anja Klouda
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ankica Pavlović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Štafeta 10km 2 člana ( Ž-Ž) Uplatnica Prijavljen/a
Anto Ravlić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Brace M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Antonije Lanc
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UHB HRZ I PZO M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Šimun Jovanovav
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD AK Marsonia Slavonski Brod M Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Barbara Rašić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Barbara Birtić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Boris Predmerski
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Borna Sečić
Croatia (Hrvatska) Sl.Brod Nema M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Branimir Trlek
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Brace M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Bruno Čičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M Dječja utrka 700m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Bruno Baricic
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Bez kluba M Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Damir Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M Štafeta 10km 2 člana ( Ž-M) Uplatnica Prijavljen/a
Dario Arbanas
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Darko Jurišić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Liga protiv raka M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dejana Katavić mraz
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Delibor Jakičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dragica Podunajec
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Drago Milić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Brace M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dubravka Basara
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub Sveti Mihovil Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dubravka Veselović- juzvišen
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub Sveti Mihovil Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Emanuel Šapina
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Erna Stjepić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Filip Klouda
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba M Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Franka Markovčić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba Z Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Franka Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Goran Vučković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M Štafeta 10km 2 člana ( Ž-M) Uplatnica Prijavljen/a
Gorana Matošić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Nrod UMK Mazator Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Igor Mutić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Igor Markovčić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Irena Jurišić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Iskra Baricic
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Bez kluba M Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Iva Erceg Šabić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema Z Štafeta 10km 2 člana ( Ž-M) Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Galović
Croatia (Hrvatska) Đakovo Individualac M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Magdić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Juričić boić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Vaše zdravlje Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivica Blažević
Croatia (Hrvatska) Garčin Individualac M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Jasna Vidmar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Josip Jurić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M Štafeta 10km 2 člana ( Ž-M) Uplatnica Prijavljen/a
Josipa Čeliković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Jozo Marunica
Croatia (Hrvatska) Gornja Vrba UMK Mazator M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Julijana Šimić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Štafeta 10km 2 člana ( Ž-M) Uplatnica Prijavljen/a
Karlo Opačak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Kristina Briški
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Kristina Princip
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator Z Štafeta 10km 2 člana ( Ž-Ž) Uplatnica Prijavljen/a
Kristina Garic-opacak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Lana Barišić
Croatia (Hrvatska) Čepin Ak Slavonija Žito Z Dječja utrka 400m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Ljubica Mendelski bogdan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Luka Birtić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M Dječja utrka 400m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Luka Matošić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Maja Jagodić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Maja Ružić
Croatia (Hrvatska) Sl. Brod Bez kluba Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marija Vujeva
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marija Šiško
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub Sveti Mihovil Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marijan Šabić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M Štafeta 10km 2 člana ( Ž-M) Uplatnica Prijavljen/a
Marijana Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marin Špionjak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marina Dujmic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marina Majhen
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod OBSB Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marina Zirdum
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marino Kavka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mario Boić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marko Ruskaj
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marta Birtić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z Dječja utrka 700m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Martin Tekić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M Dječja utrka 700m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Martin Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Martina Šipoš vučković
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Individualac Z Štafeta 10km 2 člana ( Ž-M) Uplatnica Prijavljen/a
Martina Sertic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Matea Vorgić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Matej Jurišić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD KK Brod M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mihael Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mihaela Jovanovac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 400m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Mihaela Cimbal-rajić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub Sveti Mihovil Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mila Tekić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Miljenko Kovačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub Sveti Mihovil M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Milkica Lipovac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Nataša Đurđević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Natalija Mrzljak vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Nela Jurišić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Nika Barišić
Croatia (Hrvatska) Čepin Ak Slavonija Žito Z Dječja utrka 400m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Nika Duspara
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema Z Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Petra Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Roko Bogdan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M Dječja utrka 400m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Sanja Matić
Croatia (Hrvatska) Zadubravlje Individualac Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Sanja Šemuga
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod B.u.d.a Z Štafeta 10km 2 člana ( Ž-M) Uplatnica Prijavljen/a
Sanja Matić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Sara Stuburić
Croatia (Hrvatska) Davor Individualac Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Slaven Vidmar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Slavica Gavrić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Snježana Vuković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod OBSB Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Svjetlana Dudrak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Štafeta 10km 2 člana ( Ž-Ž) Uplatnica Prijavljen/a
Svjetlana Havić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Tatjana Gecan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Tihana Jurakić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Tomislav Stanić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Valentina Matošić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z Dječja utrka 700m (2008. i 2009. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Vedran Lukačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Viktor Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M Dječja utrka 200m (2012 godište i mlađe) Uplatnica Prijavljen/a
Violeta Cizmic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Vita Boić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Vito Jurišić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TKD klub Brod M Dječja utrka 400m (2010. i 2011. godište) Uplatnica Prijavljen/a
Zvonimir Filipović
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga Zdravo Trčanje Osijek & RunnerCalendar Team M 5 km Uplatnica Prijavljen/a