Humanitarna utrka "Osijek trči"

Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Uplatnica Status
-- --
Croatia (Hrvatska) -- -- M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
-- --
Croatia (Hrvatska) -- -- M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
-- --
Croatia (Hrvatska) -- -- M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
-- --
Croatia (Hrvatska) -- -- M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
-- --
Croatia (Hrvatska) -- -- M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
-- --
Croatia (Hrvatska) --- -- M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
-- --
Croatia (Hrvatska) 486 -- M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
-- --
Croatia (Hrvatska) -- -- M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
-- --
Croatia (Hrvatska) -- -- M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Adam Grgić
Croatia (Hrvatska) Osijek individualno M 5 km - Startnina
Adrijana DjeŠka
Croatia (Hrvatska) OSIJEK INDIVIDUALAC Z 10 km - Startnina
Alan Biro
Croatia (Hrvatska) Osijek SRK Žuti šešir M 10 km - Startnina
Aleksandar Paradiković
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km - 4
Aleksandra Gvozdanović debeljak
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Aleksandra Gvozdanović debeljak
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica 4
Alen Imširović
Croatia (Hrvatska) Osijek UZT M 5 km - Startnina
Alen Ajzeli
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Alen Marković
Croatia (Hrvatska) Vukovar IND M 10 km - Startnina
Alen Petrov
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Almir Karabegovic
Bosnia and Herzegovina Tuzla ARK Rekreativci Tuzla M 10 km - Startnina
Almira Mustačević
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla Z 5 km - Startnina
Amina Borovačkić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla Z 5 km - Startnina
Amir Zonić
Croatia (Hrvatska) Tuzla Ark Tuzla M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Amra Čamdžić
Croatia (Hrvatska) Tuzla Ark Tuzla Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Kvesić
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km - Startnina
Ana Balić
Croatia (Hrvatska) Vukovar - Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Pinkle Šajnić
Croatia (Hrvatska) Zagreb MM trening Z 10 km - Startnina
Ana Azenić
Croatia (Hrvatska) Osijek MK Hrvatski sokol Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Miotic
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Deže
Croatia (Hrvatska) Osijek Emmezeta Z 5 km - Startnina
Ana Mogoroš
Croatia (Hrvatska) Valpovo Baraber Z 5 km - Startnina
Ana Marković
Croatia (Hrvatska) Višnjevac UDRUGA ZA REKREACIJU ODRASLIH I DJECE JUST MOVE Z 5 km - Startnina
Ana Balint
Croatia (Hrvatska) Petrijevci IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Bulić
Croatia (Hrvatska) Žminj Ind Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Đapić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Rugić
Croatia (Hrvatska) Našice IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ana Azenić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 10 km Uplatnica 4
Ana Šoš
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica 4
Ana-marija Lončarić
Croatia (Hrvatska) Đakovo AK sla Ante Perić Đakovo Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Anamarija Maršić
Croatia (Hrvatska) Ivankovo Marsic Z 5 km - Startnina
Andrej Raštijanin
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km - 4
Andreja Merćep
Croatia (Hrvatska) Belišće ind Z 5 km - Startnina
Andreja Ciraki
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Andrija Rešetar
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Anela Oktarević
Croatia (Hrvatska) Tuzla IND Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Anica Mayer
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Anita Matosevic
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km - Startnina
Anita Liška
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 10 km - Startnina
Anita Plišo vidaković
Croatia (Hrvatska) Osijek Škola trčanja Hrvatski sokol Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Anita PiPić
Croatia (Hrvatska) Slatina IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Anita Šteter
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trčanje Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Anja Veg
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ankica Sabo
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trčanje Osijek Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ante Nevešćanin
Croatia (Hrvatska) Osijek Tk tri tim M 5 km - Startnina
Ante Jurilj
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 5 km - Startnina
Ante Šabić
Croatia (Hrvatska) Vinkovci IND M 5 km - Startnina
Ante Nevešćanin
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Antonela Martinčević
Croatia (Hrvatska) Osijek / Z 5 km - Startnina
Antonela Štulac
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Antonia Drljić
Croatia (Hrvatska) Virovitica MM trening Z 10 km - Startnina
Antonija Barišić lasović
Croatia (Hrvatska) Osijek UZT Z 10 km - Startnina
Antonio Mileta
Croatia (Hrvatska) Vukovar / M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Antonio Tačković
Croatia (Hrvatska) Osijek Atlantic Running Team M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Antonio Skorin
Croatia (Hrvatska) Osijek ništa M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Antonio Skorin
Croatia (Hrvatska) Osijek M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Antonio Lagator
Croatia (Hrvatska) Viškovci Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Antonio Šutalo
Croatia (Hrvatska) Đakovo IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Antun Pongračić
Croatia (Hrvatska) Osijek BIZbike M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Arineta Mitanović
Croatia (Hrvatska) Osijek KCO Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Arman Schussler
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Aron Stanić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km - Startnina
Azur Maketić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ind M 10 km - Startnina
Đuro Inok
Croatia (Hrvatska) Jakšić Individualac M 10 km - Startnina
Žana Bilandžić
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km - Startnina
Željan Turalija
Croatia (Hrvatska) Valpovo SRK Baraber M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Željka Pajc muharemović
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Željko Stojanović
Croatia (Hrvatska) Babina Greda Nema M 10 km - Startnina
Željko Beissmann
Croatia (Hrvatska) Osijek Nema kluba M 10 km - Startnina
Željko Bura
Croatia (Hrvatska) Osijek Maraton klub Hrvatski sokol Osijek M 10 km - Startnina
Željo Benja
Croatia (Hrvatska) Vukovar IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Balint Juhas
Croatia (Hrvatska) Batina - M 5 km - Startnina
Barbara Aščić
Croatia (Hrvatska) Osijek Individualno Z 5 km - Startnina
Barbara Schmidttost
Croatia (Hrvatska) Osijek Decathlon Osijek Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Bedrana Kaletović
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla Z 5 km - Startnina
Bernard Bradač
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km - Startnina
Bernard merčep
Croatia (Hrvatska) valpovo UZT, Baraber M 10 km - Startnina
Bernard Majer
Croatia (Hrvatska) Čepin Ind M 5 km - Startnina
Bernardica Stipić
Croatia (Hrvatska) Osijek OK Vihor Z 10 km - Startnina
Biljana Crevar
Croatia (Hrvatska) osijek ind Z 10 km - Startnina
Biljana Kumer
Croatia (Hrvatska) Osijek ind Z 5 km - Startnina
Biljana Činčurak erceg
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km - Startnina
Božica Kovačević
Croatia (Hrvatska) Našice Našice Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Božica Milardović
Croatia (Hrvatska) Osijek Individualac Z 10 km - Startnina
Bogdan Lukač
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trčanje M 10 km - Startnina
Bojan Trogrlić
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga Zdravo Trčanje M 10 km - Startnina
Bojana Kučinac
Croatia (Hrvatska) Valpovo ind Z 5 km - Startnina
Bonny Tokic
Croatia (Hrvatska) Osijek MK Hrvatski sokol M 10 km - Startnina
Boris AbiČiĆ
Croatia (Hrvatska) VALPOVO UDRUGA ZDRAVO TRČANJE OSIJEK M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Boris Lasović
Croatia (Hrvatska) Osijek UZT M 10 km - Startnina
Boris Andrlon
Croatia (Hrvatska) Osijek UZT M 10 km - Startnina
Borna Atlagić
Croatia (Hrvatska) Osijek Nemam M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Borna Rudinski
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km - Startnina
Borna Atagić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km - 4
Bors Predmerski
Croatia (Hrvatska) Slavov IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Branka Grahovac
Croatia (Hrvatska) NAŠICE NEXE TEAM NAŠICE Z 10 km - Startnina
Brankica Žarković
Croatia (Hrvatska) Osijek HPD Bršljan Jankovac Z 5 km - Startnina
Branko Jovanovac
Croatia (Hrvatska) Zagreb Tk Swibir M 10 km - Startnina
Brigita Kupanovac
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Bruna Knežević
Croatia (Hrvatska) Đakovo Atletski klub Z 5 km - Startnina
Bruno Novakovic
Croatia (Hrvatska) Osijek Tegridy M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Bruno Busic
Croatia (Hrvatska) Osijek Bamboo Lab M 5 km - Startnina
Bruno Pongračić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Carolina Sabalić
Croatia (Hrvatska) Zagreb MM trening Z 5 km - Startnina
Dalibor Jeftić
Croatia (Hrvatska) Mece Individualac M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Damir Nenadić
Croatia (Hrvatska) Bistrinci SRK Baraber M 5 km - Startnina
Damir Zimmer
Croatia (Hrvatska) Osijek Jet ski HR M 10 km - Startnina
Damir Mesec
Croatia (Hrvatska) Našice Nexe team Našice M 10 km - Startnina
Damir Stipešević
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Damir Stipančić
Croatia (Hrvatska) Osijek . M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Damir Marijanović
Croatia (Hrvatska) Vrbica nk radnik M 10 km - Startnina
Damir Sejdin
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ind M 10 km - Startnina
Damir Kapidžić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Pmi BiH M 10 km - Startnina
Damir Jahić
Bosnia and Herzegovina Slavonski Brod Ark Tuzla M 10 km - Startnina
Damir Pritišanac
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Damir Rajle
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica 4
Damir Štemijer
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica 4
Damjan Sabo
Croatia (Hrvatska) Čepin Ferivi M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Daniel Ikica
Croatia (Hrvatska) Osijek Hrvatski Sokol Osijek i Udruga zdravo trcanje Osijek M 10 km - Startnina
Danijel Dunković
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Danijel Dunković
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Danijela Erkapić
Croatia (Hrvatska) Antunovac IND Z 10 km - Startnina
Danijela Topalović
Croatia (Hrvatska) Osijek Osijek Z 5 km - Startnina
Danijela Černić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Danijela Cernic
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Darija Damjanović
Croatia (Hrvatska) Strizivojna - Z 5 km - Startnina
Darija Krajina
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km - 4
Darije Balog
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km - Startnina
Dario Trampus
Croatia (Hrvatska) osijek ind M 10 km - Startnina
Dario Horki
Croatia (Hrvatska) Daruvar Nisam u klubu M 5 km - Startnina
Dario Mendler
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km - Startnina
Dario Košić
Croatia (Hrvatska) Pakrac IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Darko Sušić
Croatia (Hrvatska) Osijek Uzt M 5 km - Startnina
Darko Majdenić
Croatia (Hrvatska) Valpovo SRK Baraber M 10 km - Startnina
Darko Smrčak
Croatia (Hrvatska) Belišće IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
David Kvesić
Croatia (Hrvatska) Osijek / M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
David Hlevnjak
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Davor Latas
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km - Startnina
Davor Tanocki
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km - Startnina
Davor Ivančok
Croatia (Hrvatska) Osijek UZT M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Davor Šterijev
Croatia (Hrvatska) Osijek Ak Duda & Šteka M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Davor Burazin
Croatia (Hrvatska) OSIJEK / M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Davor Maljković
Croatia (Hrvatska) Vinkovci () M 5 km - Startnina
Davor Vić
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 10 km - Startnina
Davor Milaković
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km - Startnina
Davor Okanović
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ind M 10 km - Startnina
Davorin Baračević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Dževad Malkić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ak Sloboda Tuzla M 10 km - Startnina
Deana Grgić
Croatia (Hrvatska) Donji Miholjac individualno Z 5 km - Startnina
Dejan Barišić
Croatia (Hrvatska) Čepin Nema M 5 km - Startnina
Dejan Bošnjak
Croatia (Hrvatska) Branjin Vrh Individualno M 5 km - Startnina
Dejan Đurišić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km - Startnina
Deni Pavoković
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 10 km - Startnina
Denis Vuković
Croatia (Hrvatska) Brođanci IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Dijana Rado
Croatia (Hrvatska) Osijek . Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dina Madavić
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga Zdravo Trčanje Z 5 km - Startnina
Dina Švedl Šarić
Croatia (Hrvatska) Osijek Individualac Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Dinko Seršić
Croatia (Hrvatska) Osijek ind M 10 km - Startnina
Dinko Marković
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dino Repac
Croatia (Hrvatska) Osijek test M 10 km - Startnina
Dino Tolić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Domagoj Rikert
Croatia (Hrvatska) Osijek AK SLAVONIJA ŽITO M 5 km - Startnina
Domagoj Kraljević
Croatia (Hrvatska) ilok Ilok M 5 km - Startnina
Domagoj Ivankovic
Croatia (Hrvatska) Vinkovci IND M 5 km - Startnina
Domagoj Maljković
Croatia (Hrvatska) Vinkovci () M 5 km - Startnina
Domagoj Zovko
Croatia (Hrvatska) Osijek VK Iktus M 10 km - Startnina
Domagoj Sajter
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Dominik Nebes
Croatia (Hrvatska) Osijek Nk Mursa M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Dominik Matijević
Croatia (Hrvatska) Osijek Judo klub Osijek M 10 km - Startnina
Domino Žulj
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dora Smaić
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dorijan Horvat
Croatia (Hrvatska) Donji Miholjac IND M 10 km - Startnina
Doris Lučinger
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dorotea Pašti
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Doroteja Santi
Croatia (Hrvatska) Slatina AK Slatina Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dražen Šimić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km - Startnina
Dražen Nukić
Croatia (Hrvatska) Osijek Nemam klub M 10 km - Startnina
Dragan Varga
Croatia (Hrvatska) Valpovo IND M 10 km - Startnina
Dragan Madavić
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga Zdravo Trčanje M 5 km - Startnina
Dragan Međeši
Croatia (Hrvatska) Vukovar Vukovarski triatlon klub M 10 km - Startnina
Dragan Lešnjaković
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dragana Blažević
Croatia (Hrvatska) Crikvenica MM Trening Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Dubravka Jesenović
Croatia (Hrvatska) Kozarac IND Z 5 km - Startnina
Dubravka Mesec
Croatia (Hrvatska) Nasice Nexe team Nasice Z 10 km - Startnina
Dunja Dujmović
Croatia (Hrvatska) Zagreb IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Edi Adamović
Croatia (Hrvatska) Osijek . M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Edin Cipurković
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ind M 10 km - Startnina
Edin Brigić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ind M 10 km - Startnina
Eduard Brandalik
Bosnia and Herzegovina TUZLA TRK TUZLA M 5 km - Startnina
Ekrem Hukić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla M 10 km - Startnina
Eldin Mujanović
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ark Tuzla M 10 km - Startnina
Ema Tomaić
Croatia (Hrvatska) Našice Šahovski klub Z 5 km - Startnina
Ema Štekić
Croatia (Hrvatska) Osijek AK SO Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ema Knežević
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Emina Kurtalić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla Z 5 km - Startnina
Emir Zonić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ind M 5 km - Startnina
Ena Karabegovic
Bosnia and Herzegovina Tuzla ARK Rekreativci Tuzla Z 10 km - Startnina
Ena Pešić
Croatia (Hrvatska) Požega IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Enida Omerbegovic
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ark Rekreativci Tuzla Z 5 km - Startnina
Ervin Ćosić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla M 5 km - Startnina
Filip Vujeva
Croatia (Hrvatska) VINKOVCI NE M 5 km - Startnina
Filip Ćurić
Croatia (Hrvatska) Đakovo N/A M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Filip Videković
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Filip Zeko
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Fran Puljić
Croatia (Hrvatska) Osijek Rk osijek M 10 km - Startnina
Fran Pojer
Croatia (Hrvatska) Požega Individualac M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Fran Pojer
Croatia (Hrvatska) Požega Individualac M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Fran Grgić
Croatia (Hrvatska) Daruvar IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Franjo Majic
Croatia (Hrvatska) Osijek x M 5 km - Startnina
Franjo Zovko
Croatia (Hrvatska) Osijek Nemam M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Franjo Mandić
Croatia (Hrvatska) Tenja Maraton klub Hrvatski sokol Osijek M 10 km - Startnina
Franka Tomaić
Croatia (Hrvatska) Našice Šahovski klub Z 5 km - Startnina
Franko Rebić
Croatia (Hrvatska) Osijek Tauros M 10 km - Startnina
Franko Salaj
Croatia (Hrvatska) Osijek AK SO M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Gabriela Poslon
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Gabrijel Pavlin
Croatia (Hrvatska) Osijek Hrvatski Telekom M 5 km - Startnina
Gabrijela Juhas
Croatia (Hrvatska) Batina - Z 5 km - Startnina
Goran Petrović
Croatia (Hrvatska) Mece Udruga zdravo trčanje M 10 km - Startnina
Goran Vučković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Noga Novska M 10 km - Startnina
Goran Đurica
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km - Startnina
Goran Tomaić
Croatia (Hrvatska) Našice Šahovski klub M 5 km - Startnina
Goran Šabić
Croatia (Hrvatska) Vinkovci IND M 10 km - Startnina
Goran Lagator
Croatia (Hrvatska) Viškovci Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Gordana Delić
Croatia (Hrvatska) Osijek UZT Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Gordana Brandalik
Bosnia and Herzegovina TUZLA TRK TUZLA Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Hejdi Marguš
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Helena Sakoman
Croatia (Hrvatska) Osijek Hrvatski sokol Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Hrvoje Rikert
Croatia (Hrvatska) Osijek SRK ŽUTI ŠEŠIR M 5 km - Startnina
Hrvoje Ehman
Croatia (Hrvatska) Osijek Grawe running team M 10 km - Startnina
Hrvoje Hranić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Hrvoje Dundović
Croatia (Hrvatska) Našice Nexe Team M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Hrvoje Bašić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km - Startnina
Hrvoje Škergat
Croatia (Hrvatska) Osijek KHL Kune Osijek M 5 km - Startnina
Hrvoje Grginov
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km - Startnina
Hrvoje Gavran
Croatia (Hrvatska) Osijek Triatlon klub Tri-tim M 5 km - Startnina
Hrvoje Bošnjak
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Hrvoje Kršek
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Igo Mihajlović
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Igor Delač
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km - Startnina
Igor Mogoroš
Croatia (Hrvatska) Valpovo Tri TIM Osijek M 5 km - Startnina
Igor Bednaic
Croatia (Hrvatska) Belisce Uzt M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Igor Šajber
Croatia (Hrvatska) Osijek Vukovarski Triatlon klub M 10 km - Startnina
Igor Pipić
Croatia (Hrvatska) Slatina IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Igor Bedanić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica 4
Ilija Vucić
Croatia (Hrvatska) Piškorevci Ind M 10 km - Startnina
Ines Mazur vidaković
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga Zdravo trčanje Z 10 km - Startnina
Ines Heka Žugec
Croatia (Hrvatska) Osijek X Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ines Avdaković
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km - Startnina
Ines Krstanović
Croatia (Hrvatska) Osijek / Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ines Škunca
Croatia (Hrvatska) Novalja Ind Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ines Sejfija
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ind Z 10 km - Startnina
Ira Čurik
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Iris Morić
Croatia (Hrvatska) Rijeka / Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Iva Balaž
Croatia (Hrvatska) Bilje Rekreativac Z 10 km - Startnina
Iva Đakovac
Croatia (Hrvatska) Nard Baraber Z 5 km - Startnina
Iva Kovačević
Croatia (Hrvatska) Valpovo Mama Z 5 km - Startnina
Iva Kardoš
Croatia (Hrvatska) Osijek Iktus Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Holoker
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 5 km - Startnina
Ivan Vrebac
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Kovačić
Croatia (Hrvatska) Osijek Individualac M 10 km - Startnina
Ivan Vujeva
Croatia (Hrvatska) VINKOVCI NE M 10 km - Startnina
Ivan Bjelousov
Croatia (Hrvatska) Nasice - M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Szabo
Croatia (Hrvatska) Vukovar Vukovarski triatlon klub M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Pačić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power strangers M 5 km - Startnina
Ivan Sajko
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Renić
Croatia (Hrvatska) Vinkovci Arisportel M 10 km - Startnina
Ivan Stojakovic
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 10 km - Startnina
Ivan Supek
Croatia (Hrvatska) Ilok Ilok M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Bičanić
Croatia (Hrvatska) Rokovci iz kreveta na svježinu M 5 km - Startnina
Ivan Stipaničev
Croatia (Hrvatska) Tribunj Tribunj M 10 km - Startnina
Ivan Đakovac
Croatia (Hrvatska) Nard Baraber M 5 km - Startnina
Ivan Volinek
Croatia (Hrvatska) Osijek Run4Fun M 10 km - Startnina
Ivan Novokmet
Croatia (Hrvatska) Osijek . M 5 km - Startnina
Ivan Špoljarić
Croatia (Hrvatska) Belišće NEXE team i UZT M 5 km - Startnina
Ivan Sekol
Croatia (Hrvatska) Osijek nema kluba M 10 km - Startnina
Ivan Heđi
Croatia (Hrvatska) Valpovo SRK Baraber M 10 km - Startnina
Ivan Kovačić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Katić
Croatia (Hrvatska) Osijek Judo klub Osijek M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Lovrić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Mikodanić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Pervan
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Polak
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Primorac
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Ivezić
Croatia (Hrvatska) Osijek AK SO M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivan Stažić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica 4
Ivan ante Grgić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica 4
Ivana Petrović
Croatia (Hrvatska) Osijek Individualac Z 10 km - Startnina
Ivana Rudinski
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 10 km - Startnina
Ivana Nenadić
Croatia (Hrvatska) Osijek Hrvatski sokol Z 5 km - Startnina
Ivana Žgela
Croatia (Hrvatska) Đakovo Ind Z 5 km - Startnina
Ivana Popadić
Croatia (Hrvatska) Osijek Obitelj Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Krizan
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Krizan
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Babinac
Croatia (Hrvatska) Osijek Nemam Z 5 km - Startnina
Ivana Sekol
Croatia (Hrvatska) Osijek nema kluba Z 10 km - Startnina
Ivana Krizan
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Granoši
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivana Grubeša
Croatia (Hrvatska) Vinkovci IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivica Blažević
Croatia (Hrvatska) Garčin IND M 10 km - Startnina
Ivica Tomin
Croatia (Hrvatska) Valpovo UZT M 5 km - Startnina
Ivica Kozić
Croatia (Hrvatska) Osijek Nema M 5 km - Startnina
Ivica Lenard
Croatia (Hrvatska) Josipovac IND M 5 km - Startnina
Ivno Herega
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ivo Pušeljić
Croatia (Hrvatska) Osijek Hrvački klub Osijek M 10 km - Startnina
Ivo Čajkovac
Croatia (Hrvatska) Osijek Individualno M 5 km - Startnina
Ivor Janković
Croatia (Hrvatska) Tenja IKTUS M 10 km - Startnina
Izabela Pollak
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Izabela Poljak
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica 4
Jakov Vujeva
Croatia (Hrvatska) VINKOVCI NE M 5 km - Startnina
Jakov Mićan
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Jakov Paradiković
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica 4
Jan Lukić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Jan Žulj
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Jan marko Rudinski
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km - Startnina
Jana Doležal
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km - Startnina
Jarno Mlinaček
Croatia (Hrvatska) Osijek AK SO M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Jasenka CrnkoviĆ
Croatia (Hrvatska) OSIJEK IND Z 5 km - Startnina
Jasmina Jagatić
Croatia (Hrvatska) Zagreb MM trening Z 5 km - Startnina
Jasna Roy sabolić
Croatia (Hrvatska) Zagreb MM trening Z 5 km - Startnina
Jela Mandić
Croatia (Hrvatska) Tenja Maraton klub Hrvatski sokol Osijek Z 5 km - Startnina
Jelena Rodić
Croatia (Hrvatska) Donji Miholjac Bk Maraton team Z 5 km - Startnina
Jelena Paradžik
Croatia (Hrvatska) Vukovar - Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Jelena Vukoslavljević
Croatia (Hrvatska) Vukovar IND Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Jelica Matijanić (odustala)
Croatia (Hrvatska) Valpovo ind. Z 10 km - Startnina
Jerko Merćep
Croatia (Hrvatska) Belišće ind M 5 km - Startnina
Josip Pavičić
Croatia (Hrvatska) Osijek !!! M 10 km - Startnina
Josip Hvalec
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km - Startnina
Josip Karika
Croatia (Hrvatska) Osijek ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Josip Stanić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running team Gulije M 5 km - Startnina
Josip Šalic
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km - Startnina
Josip Mlakar
Croatia (Hrvatska) Belišće SRK Baraber M 10 km - Startnina
Josip Balint
Croatia (Hrvatska) Petrijevci IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Josip Špiršić
Croatia (Hrvatska) Đakovo IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Josip Buzina
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Josip Čes
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Josip Gjelo
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica 4
Josipa Gibičar
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km - Startnina
Josipa Junačko
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Jugoslav Futo
Serbia Subotica Palić Utd M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Julia Perić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km - Startnina
Jura Ilić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km - Startnina
Juraj Tovarović
Croatia (Hrvatska) Virovitica IND M 5 km - Startnina
Juraj Kostenko
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Karla Šibalić
Croatia (Hrvatska) Osijek LKL Z 5 km - Startnina
Katarina Tovarović
Croatia (Hrvatska) Virovitica ind Z 5 km - Startnina
Katarina Šperanda
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km - Startnina
Katarina Bešir
Croatia (Hrvatska) Osijek . Z 5 km - Startnina
Katarina Nikolić
Croatia (Hrvatska) Osijek / Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Katarina Bandalo
Croatia (Hrvatska) Donj Miholjac IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Katarina Zeko
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Klara Ćosić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 5 km - Startnina
Konstantin VuČiniĆ
Croatia (Hrvatska) VINKOVCI STK CIBALIA VINKOVCI M 5 km - Startnina
Korina Petric
Croatia (Hrvatska) Đakovo Atletski klub Z 5 km - Startnina
Krešimir Pauković
Croatia (Hrvatska) Bilje rekreativac M 5 km - Startnina
Križan Markić
Croatia (Hrvatska) Vinkovci AK Brda M 10 km - Startnina
Kristijan Kotris
Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind M 10 km - Startnina
Kristijan Marinović
Croatia (Hrvatska) Strizivojna Strizivojna M 10 km - Startnina
Kristijan Salaj
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Kristijan Srša
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Kristijan Copak
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica 4
Kristina Kovačević
Croatia (Hrvatska) Osijek Nista Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Kristina Kozić
Croatia (Hrvatska) Osijek Nemam klub Z 5 km - Startnina
Kristina Lastavica
Croatia (Hrvatska) Osijek X Z 5 km - Startnina
Kristina Bičvić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Kruno Rodić
Croatia (Hrvatska) Donji Miholjac Bk Maraton team M 5 km - Startnina
Ksenija Balatinac
Croatia (Hrvatska) Valpovo - Z 10 km - Startnina
Ksenija Lacković-ambruš
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ksenija Vukelić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Lana Barišić
Croatia (Hrvatska) Čepin Ak Slavonija Žito Z 5 km - Startnina
Lara Poljarević
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trčanje Z 5 km - Startnina
Lea Gvozdanović
Croatia (Hrvatska) Našice Individualno Z 5 km - Startnina
Lea Perić
Croatia (Hrvatska) Ivanovac IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Lidija Galić-poljarević
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trčanje Z 5 km - Startnina
Lidija Bilbija
Croatia (Hrvatska) Osijek Individualac Z 10 km - Startnina
Ljerka Begić
Croatia (Hrvatska) Osijek individualno Z 5 km - Startnina
Ljiljana Štanfelj
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 10 km - Startnina
Ljiljana Modrić
Croatia (Hrvatska) Bilje uzt Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ljiljana Mikličanin
Croatia (Hrvatska) Belišće - Z 5 km - Startnina
Lola Antić
Serbia Valjevo IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Lorena Bencarić
Croatia (Hrvatska) Osijek Atletski klub Slavonija Žito Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Lovro Šibalić
Croatia (Hrvatska) Osijek LKL M 5 km - Startnina
Lucija Biberović
Croatia (Hrvatska) Vinkovci Hrvatski sokol Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Lucija Biberović
Croatia (Hrvatska) Vinkovci Hrvatski sokol Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Lucija Kajlović
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica 4
Luka Grgić
Croatia (Hrvatska) Donji Miholjac individualno M 10 km - Startnina
Luka Šibalić
Croatia (Hrvatska) Osijek LKL M 5 km - Startnina
Luka Kordić
Croatia (Hrvatska) Čepin - M 5 km - Startnina
Luka Rašković
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km - Startnina
Luka Matijević
Croatia (Hrvatska) Sveta Nedelja MM trening M 10 km - Startnina
Luka Repac
Croatia (Hrvatska) Osijek DUX Fitness M 5 km - Startnina
Luka Šarić
Croatia (Hrvatska) Osijek Vukovarski triatlon klub M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Luka Svoren
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Luka Katić
Croatia (Hrvatska) Osijek Judo klub Osijek M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Luka Dab
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica 4
Mahir Šabić
Bosnia and Herzegovina Gračanica Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Maja Vidaković
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Maja Vinter
Croatia (Hrvatska) Zagreb IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Maja Lagator
Croatia (Hrvatska) Viškovci Ind Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Maja Domnjak-lelić
Croatia (Hrvatska) Našice Ind Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Mako Giborić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Margareta Ibriks
Croatia (Hrvatska) Osijek / Z 5 km - Startnina
Maria Horvat
Croatia (Hrvatska) Osijek / Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marieta Rajković
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trčanje Osijek Z 5 km - Startnina
Marija Horvat
Croatia (Hrvatska) Osijek s.Oliver Z 10 km - Startnina
Marija Rikert
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km - Startnina
Marija Stanković
Croatia (Hrvatska) Osijek S.Oliver Z 10 km - Startnina
Marija Imširović
Croatia (Hrvatska) Osijek UZT Z 5 km - Startnina
Marija Sesar
Croatia (Hrvatska) Osijek MK Hrvatski sokol Z 10 km - Startnina
Marija Šolić
Croatia (Hrvatska) Strizivojna Strizivojna Z 5 km - Startnina
Marija Batrnek
Croatia (Hrvatska) Čepin - Z 5 km - Startnina
Marija Milić
Croatia (Hrvatska) Beli Manastir IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marija Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Marijan Jursik
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trčanje M 10 km - Startnina
Marijan Svalina
Croatia (Hrvatska) Belišće S M 10 km - Startnina
Marijana Puškarić ristić
Croatia (Hrvatska) Osijek MM trening Z 10 km - Startnina
Marijana Šmit
Croatia (Hrvatska) Osijek s.Oliver Z 10 km - Startnina
Marin Kuzminski
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Marin Dorić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marin Bilandžić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marin Vrdoljak
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica 4
Marina Grgić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marina Stanić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 10 km - Startnina
Marina Majhen
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marina Vučemilović
Croatia (Hrvatska) Osijek Individualno Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Marina Koprivnjak
Croatia (Hrvatska) Osijek MK Hrvatski sokol Z 10 km - Startnina
Marina Matković
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marinela Krstić
Croatia (Hrvatska) Čepin - Z 5 km - Startnina
Mario Matoković
Croatia (Hrvatska) Osijek ŠRK Žuti Šešir M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Mario Feletar
Croatia (Hrvatska) Osijek Uzt M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Mario Jurjević
Croatia (Hrvatska) Osijek Rekreativac M 10 km - Startnina
Mario Tukerić
Croatia (Hrvatska) Donji Miholjac IND M 10 km - Startnina
Mario Mikulic
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mario Firšt
Croatia (Hrvatska) Našice BK Našice M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mario PaviČiĆ
Croatia (Hrvatska) NAŠICE URT Nexeteam Našice M 5 km - Startnina
Mario Matoković
Croatia (Hrvatska) Osijek ŠRK Žuti Šešir M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Mario Barišić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mario Knežević
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Mario Jurić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica 4
Marko Vuksanić
Croatia (Hrvatska) Valpovo / M 10 km - Startnina
Marko Jurak
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trčanje M 10 km - Startnina
Marko Kunac
Croatia (Hrvatska) Vukovar Vukovarski triatlon klub M 5 km - Startnina
Marko Sakač
Croatia (Hrvatska) Bistrinci Uzt M 10 km - Startnina
Marko Kučinac
Croatia (Hrvatska) Valpovo UZT Osijek M 5 km - Startnina
Marko Lacković
Croatia (Hrvatska) OSIJEK UZT M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Marko Šokčević
Croatia (Hrvatska) Osijek . M 5 km - Startnina
Marko Pavić
Croatia (Hrvatska) Belišće SRK Baraber M 10 km - Startnina
Marko Gubo
Croatia (Hrvatska) Osijek Individualac M 5 km - Startnina
Marko Križić
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 10 km - Startnina
Marko Milanović
Croatia (Hrvatska) Punitovci - M 10 km - Startnina
Marko Marković
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marko Martinović
Croatia (Hrvatska) Osijek Bez kluba M 5 km - Startnina
Marko Mariić
Croatia (Hrvatska) Oijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marko Pavić
Croatia (Hrvatska) -- -- M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Marlena Savić
Croatia (Hrvatska) Osijek KCO Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Martin Curić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Martin Gašpar
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Martina PaviČiĆ
Croatia (Hrvatska) Našice NexeTeam Našice Z 5 km - Startnina
Martina Lukić
Croatia (Hrvatska) Našice IND Z 10 km - Startnina
Martina Šipoš vučković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 5 km - Startnina
Martina Bošnjaković
Croatia (Hrvatska) Đakovo Individualac Z 5 km - Startnina
Martina Ličanin
Croatia (Hrvatska) Osijek Ne Z 5 km - Startnina
Martina Moharoš
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km - Startnina
Martina Stanić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Gulije Running Team Z 5 km - Startnina
Matea Krišto
Croatia (Hrvatska) Bilje / Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Matea Gavranic
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 10 km - Startnina
Matea Novoselić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Matea Breitenbach
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Matej Šag
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 5 km - Startnina
Matej Jukić
Croatia (Hrvatska) Tenja Triatlon klub Tri-tim Osijek M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Matej Ronta
Croatia (Hrvatska) Donji Miholjac - M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Matej Stojanović
Croatia (Hrvatska) Stari Mikanovci / M 5 km - Startnina
Matej Kokolari
Croatia (Hrvatska) Osijek Individualac M 5 km - Startnina
Matej Ebner
Croatia (Hrvatska) Osijek ne M 5 km - Startnina
Matej Merkaš
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Matej Šimić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Matej Rašić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Matija Peruško
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Matija Ivakovic
Bosnia and Herzegovina Brcko TRK Majevica Brcko M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Matija Crnković
Croatia (Hrvatska) Osijek MK Hrvatski sokol Osijek M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Matija Krnić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km - Startnina
Matija Balog
Croatia (Hrvatska) Bilje Udruga Zdravo trčanje M 10 km - Startnina
Matija Crnković
Croatia (Hrvatska) Osijek Maraton klub Hrvatski sokol M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Matko Vicić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Meliha Hasić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla Z 5 km - Startnina
Melika Mešković
Bosnia and Herzegovina Tuzla ARK Rekreativci Tuzla Z 5 km - Startnina
Meri Vidakovic
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mia Lešić
Bosnia and Herzegovina Tuzla ARK Rekreativci Tuzla Z 10 km - Startnina
Mia Petrović
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga Zdravo trcanje Z 5 km - Startnina
Mia Štefanec
Croatia (Hrvatska) Osijek individualno Z 5 km - Startnina
Mia Wild
Croatia (Hrvatska) Osijek AK SO Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mišo Debeljak
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mišo Debeljak
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica 4
Mihaela Zorkić
Croatia (Hrvatska) Osijek Nexe Team Z 5 km - Startnina
Mihaela Đurasović
Croatia (Hrvatska) Strizivojna Strizivojna Z 10 km - Startnina
Mila Lešnjaković
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mile Štulac
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Miljenka Vujeva
Croatia (Hrvatska) VINKOVCI NE Z 5 km - Startnina
Miran Sušnjak
Croatia (Hrvatska) Vukovar Ind M 10 km - Startnina
Mirela Posarić
Croatia (Hrvatska) Vukovar Vukovarski triatlon klub Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mirela Đakovac
Croatia (Hrvatska) Nard Baraber Z 5 km - Startnina
Mirela Karapetrić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Mirjana Seničar
Croatia (Hrvatska) Samobor MM Trening Z 10 km - Startnina
Mirjana Hodak
Croatia (Hrvatska) Vukovar KPA Z 5 km - Startnina
Mirko Milas
Croatia (Hrvatska) Osijek Bez kluba M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mirko Tomić
Croatia (Hrvatska) Novalja Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Mirko Varga
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mirna Mašina
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Mirna Scheibl
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga Zdravo Trčanje Z 5 km - Startnina
Mirna Doknjaš
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km - Startnina
Mirna Turković
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Miroslav Čabraja
Croatia (Hrvatska) Osijek Nemam klub M 5 km - Startnina
Miroslav Sekelez
Croatia (Hrvatska) Vukovar X M 5 km - Startnina
Miroslav Benković
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km - Startnina
Miroslav Šolić
Croatia (Hrvatska) Strizivojna Strizivojna M 10 km - Startnina
Miroslav Spasić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Ozren M 10 km - Startnina
Mirsada Jahic - zenuni
Bosnia and Herzegovina Tuzla ARK Rekreativci Tuzla Z 10 km - Startnina
Mirta Mikec
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km - Startnina
Mirta KriŠto
Croatia (Hrvatska) ANTUNOVAC ind Z 5 km - Startnina
Mirta Jagić
Croatia (Hrvatska) Osijek ind Z 5 km - Startnina
Mirzet Halilović
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ark Tuzla M 10 km - Startnina
Mislav Kvesić
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 5 km - Startnina
Mislav Kvesić
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mislav Kovačević
Croatia (Hrvatska) Osijek ništa M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Mislav Blažeković
Croatia (Hrvatska) Visnjevac udruga zdravo trčanje M 10 km - Startnina
Muhamed Omić
Bosnia and Herzegovina Tuzla INd M 10 km - Startnina
Muriz Klapić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ark Banovići M 10 km - Startnina
Nađa Kurtalić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla Z 5 km - Startnina
Nada Jovanovic
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Nataša Marić
Croatia (Hrvatska) Čepin Emmezeta Z 5 km - Startnina
Nataša Lukač
Croatia (Hrvatska) OSIJEK Udruga Zdravo trčanje Z 5 km - Startnina
Natalija Vucić
Croatia (Hrvatska) Piškorevci Ind Z 5 km - Startnina
Nebojša Racić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla M 10 km - Startnina
Nedjeljko Rado
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Nela Hukić
Croatia (Hrvatska) Tuzla IND Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Nijaz Muharemović
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ark Tuzla M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Nikica Torbica
Croatia (Hrvatska) Osijek / M 5 km - Startnina
Niko Pongračić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Nikola Tomaić
Croatia (Hrvatska) Našice Šahovski klub M 5 km - Startnina
Nikola Prološčić
Croatia (Hrvatska) Kucanci Individualac M 5 km - Startnina
Nikolina Kladarić
Croatia (Hrvatska) Đakovo Đakovo trči Z 5 km - Startnina
Nikolina Džanko
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Nikolina Ćosić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Nives Plander
Croatia (Hrvatska) Osijek / Z 5 km - Startnina
Nives Vračić
Croatia (Hrvatska) Osijek s.Oliver Z 10 km - Startnina
Nives MeteŠ
Croatia (Hrvatska) OSIJEK IND Z 5 km - Startnina
Oleg Gojtan
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km - 4
Olga Jovanović glavaš
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km - Startnina
Oliver Prijić
Croatia (Hrvatska) Osijek OŠ F.K.Frankopan M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Olja Dokić
Croatia (Hrvatska) Osijek / M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Paola Rešetar
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Patrik Lončarić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica 4
Pavo Grgić
Croatia (Hrvatska) Višnjevac NK Čepin M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Perica Vujić
Croatia (Hrvatska) Bošnjaci Bošnjaci M 5 km - Startnina
Pero Ivanko
Croatia (Hrvatska) Ivankovo IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Pero Baračić
Croatia (Hrvatska) Semeljci IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Petar Vujeva
Croatia (Hrvatska) VINKOVCI NE M 5 km - Startnina
Petar Šokčić
Croatia (Hrvatska) Osijek SRK Žuti šešir M 5 km - Startnina
Petar Biočić
Croatia (Hrvatska) Višnjevac N/A M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Petar Jukić
Croatia (Hrvatska) Osijek VK Iktus M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Petar Jukić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Petar Marjanović
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Petar Kuna
Croatia (Hrvatska) Osijek Maraton klub Hrvatski sokol M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Petra Bogdan
Croatia (Hrvatska) Mostar IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Petra kira Sokać
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Radič Petrović
Croatia (Hrvatska) Osijek Rekreativac M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ramiz Bečirović
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ark Tuzla M 5 km - Startnina
Renata Morovic
Croatia (Hrvatska) Virovitica Individualac Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Rino Pichler
Croatia (Hrvatska) Osijek GAK ŠTRIBIZZO M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Robert DeriŠ
Croatia (Hrvatska) ZAGREB INDIVIDUALAC M 10 km - Startnina
Robert Budimčić
Croatia (Hrvatska) Osijek Srk žuti šešir M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Robert Ašanović
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Robert Šojo
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ruža Bašić
Croatia (Hrvatska) Osijek Nema Z 5 km - Startnina
Ružica-marija Vlajcic
Croatia (Hrvatska) VIŠKOVCI - Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Ruben Betlehem
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Rusmir Softić
Bosnia and Herzegovina Tuzla ARK Tuzla M 10 km - Startnina
Saša Bajamić
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trčanje M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Saša Šešum
Croatia (Hrvatska) Osijek AK Slavonija-Žito M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Saša Antić
Serbia Valjevo IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Salobodan Tomić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Samanta Širanović
Croatia (Hrvatska) Brdovec x Z 5 km - Startnina
Samir Krivošija
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla M 5 km - Startnina
Samir Spahić
Croatia (Hrvatska) Tuzla IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Sandra Privšek
Croatia (Hrvatska) Osijek MK Hrvatski sokol Osijek Z 5 km - Startnina
Sandra Ikica
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trčanje Osijek Z 5 km - Startnina
Sandra Tomaić
Croatia (Hrvatska) Našice - Z 5 km - Startnina
Sanela Čakarić bojić
Bosnia and Herzegovina Tuzla ARK Rekreativci Tuzla Z 5 km - Startnina
Sanela Breljaković
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla Z 10 km - Startnina
Sanja Miđić
Croatia (Hrvatska) Našice IND Z 10 km - Startnina
Sanja Prusina
Croatia (Hrvatska) Osijek individualno Z 5 km - Startnina
Sara Kufner
Croatia (Hrvatska) Osijek / Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Sara Matijević
Croatia (Hrvatska) Osijek Judo klub Osijek Z 10 km - Startnina
Sara Aščić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Selma Hadžiselimović
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ind Z 5 km - Startnina
Selman Aganović
Bosnia and Herzegovina Tuzla ARK Rekreativci Tuzla M 10 km - Startnina
Senad Hadžiomeragić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Trk Tuzla M 10 km - Startnina
Silvia Šimunović
Croatia (Hrvatska) Vukovar Atletski klub Sljeme Z 10 km - Startnina
Silvija Gredanović
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Siniša Malovčak
Croatia (Hrvatska) Našice Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Siniša Drača
Croatia (Hrvatska) Osijek Ortopedija odjel M 10 km - Startnina
Siniša Busić
Croatia (Hrvatska) Negoslavci Ind M 5 km - Startnina
Siniša Kanis
Croatia (Hrvatska) Našice Rekreativa M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Siniša Milaković
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km - Startnina
Siniša Tadić
Croatia (Hrvatska) Vukovar IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Slađana Softić
Bosnia and Herzegovina Tuzla ARK Tuzla Z 5 km - Startnina
Slaven Stanić
Croatia (Hrvatska) Osijek Krpan&Babić M 10 km - Startnina
Slaven FlorijanČiĆ
Croatia (Hrvatska) OSIJEK UDRUGA ZDRAVO TRČANJE M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Slaven Bičvić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Slavica Paunović
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 5 km - Startnina
Slavko Milekić
Croatia (Hrvatska) Valpovo DVD Belišće M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Snezana Bijelic
Croatia (Hrvatska) Vukovar / Z 5 km - Startnina
Snježana Pavlović
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km - Startnina
Sonia Koprivnjak
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km - Startnina
Stanko Brođanac
Croatia (Hrvatska) Osijek Vukovarski triatlon klub M 10 km - Startnina
Stela Nikolić onjenović
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Stipe leon Šapina
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Stjepan Rudinski
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km - Startnina
Stjepan Pinotić
Croatia (Hrvatska) Osijek () M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Stjepan Lučić
Croatia (Hrvatska) Osijek Training academy M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Stjepan Prkotić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica 4
Suad Suljić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ark Tuzla M 5 km - Startnina
Sunčica Vrdoljak
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Suzana Stanković
Croatia (Hrvatska) Požega MM trening Z 5 km - Startnina
Suzana Kahrimanović
Bosnia and Herzegovina Tuzla ARK rekreativci Tuzla Z 5 km - Startnina
Svebor Kovačić
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga 4 lista M 10 km - Startnina
Sven Jovanovic
Croatia (Hrvatska) Osijek Ak Slavonija žito M 5 km - Startnina
Tanja Lalić
Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km - Startnina
Tatjana Sopić
Croatia (Hrvatska) Valpovo individualac Z 5 km - Startnina
Tea Šojat
Croatia (Hrvatska) Osijek Decathlon Osijek Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Tereza Rončević
Croatia (Hrvatska) Vinkovci × Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Terezia Jurčević
Croatia (Hrvatska) Omiš GoldOš Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Tihana Muštran
Croatia (Hrvatska) Osijek Nijedan Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Tihana Kovačić farkaš
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Tihana Kovačić farkaš
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km - Startnina
Tihomir Horvat
Croatia (Hrvatska) Osijek s.Oliver M 10 km - Startnina
Tihomir Kovačić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power strangers M 5 km - Startnina
Tin Sakač
Croatia (Hrvatska) Bistrinci Uzt M 5 km - Startnina
Tomislav Berbić
Croatia (Hrvatska) Osijek DUX Fitness Osijek M 10 km - Startnina
Tomislav Čizmadija
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga Zdravo trčanje M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Tomislav Martan
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Tomislav Kozić
Croatia (Hrvatska) Čepin Individualac M 10 km - Startnina
Tomislav Požega
Croatia (Hrvatska) Stari Mikanovci Nema M 5 km - Startnina
Tomislav Pribanić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Tomislava Karačić Šoljić
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo Trčanje Z 5 km - Startnina
Toni Brdarić
Croatia (Hrvatska) Osijek Lariva M 5 km - Startnina
Vahid Pandur
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ind M 10 km - Startnina
Valentina Mikulić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Vanda Antunović
Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Vanja Knezevic
Croatia (Hrvatska) Našice IND Z 10 km - Startnina
Vatroslav Haramustek
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga Zdravo Trčanje M 10 km - Startnina
Vedran Ristić
Croatia (Hrvatska) Osijek Žuti Šešir M 10 km - Startnina
Vedran Jesenović
Croatia (Hrvatska) Kozarac Udruga Zdravo Trčanje Osijek M 5 km - Startnina
Vedran Horvat
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 5 km - Startnina
Vedran Krušarovski
Croatia (Hrvatska) Beli Manastir - M 5 km - Startnina
Vedran Vučetić
Croatia (Hrvatska) Bistrinci Uzt M 10 km - Startnina
Vedran Priser
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Vedran Vidić
Croatia (Hrvatska) Vukovar IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Vedrana Belanović gibičar
Croatia (Hrvatska) Osijek ind Z 10 km - Startnina
Vedrana Kremer-Đurišić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 5 km - Startnina
Velibor LukiĆ
Croatia (Hrvatska) VUKOVAR VUKOVARSKI TRIATLON KLUB M 10 km - Startnina
Veronika Stučka
Croatia (Hrvatska) osijek uzt Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Veronika Majpruz
Croatia (Hrvatska) Vinkovci Zdravih navika Z 10 km - Startnina
Vesna Turk
Croatia (Hrvatska) Opatija MM trening Z 10 km - Startnina
Vesna Sobodić
Croatia (Hrvatska) Belišće - Z 5 km - Startnina
Vid vicko Alaburić
Croatia (Hrvatska) Omiš GoldOš M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Viktorija Mendler
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 5 km - Startnina
Vildana Hadžiefendić
Bosnia and Herzegovina Tuzla Ind Z 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Vili-dario Majetić
Croatia (Hrvatska) OSIJEK VILI IN THE WILD - ŽUTI ŠEŠIR M 10 km - Startnina
Vilim Szabo
Croatia (Hrvatska) Vukovar Vukovarski triatlon klub M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Vinko Jovanovac
Croatia (Hrvatska) Gradiste Nemaga M 5 km - Startnina
Vjeko Bulat
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trcanje M 5 km - Startnina
Vjekoslav Kuna
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Vjekoslav Barišić
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Vjeran Špringer
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 5 km - Startnina
Vladan Gora
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Vladimir Borocki
Croatia (Hrvatska) Ilok Ilok M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Vladimir Čabraja
Croatia (Hrvatska) Osijek Individualac M 10 km - Startnina
Vlado Rehlicki
Croatia (Hrvatska) Osijek nemam klub M 5 km - Startnina
Vlado Ivković
Croatia (Hrvatska) Osijek - M 10 km - Startnina
Vlado Dean
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Vlasta Biter
Croatia (Hrvatska) Osijek AK Maksimir Z 10 km - Startnina
Vlasta Živković
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z 10 km - Startnina
Zdenko Turniški
Croatia (Hrvatska) Osijek rekreativac M 5 km - Startnina
Zdenko Grahovac
Croatia (Hrvatska) NAŠICE NEXE TEAM NAŠICE M 10 km - Startnina
Zdenko Cerovečki
Croatia (Hrvatska) Belišće IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Zeljko Majdenić
Croatia (Hrvatska) Belisce Ni M 10 km - Startnina
Zlatko Romanović
Croatia (Hrvatska) Antunovac MK Hrvatski sokol Osijek M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Zlatko Haramustek
Croatia (Hrvatska) Čepin - M 5 km - Startnina
Zoran Sopić
Croatia (Hrvatska) Valpovo individualac M 5 km - Startnina
Zoran Lazarević
Croatia (Hrvatska) Osijek 31000 Ind M 10 km - Startnina
Zoran Zrinić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Zrinka Habjanovic
Croatia (Hrvatska) Valpovo bez kluba Z 10 km - Startnina
Zvonimir Filipović
Croatia (Hrvatska) Osijek Udruga zdravo trčanje Osijek M 10 km - Startnina
Zvonimir Gibičar
Croatia (Hrvatska) Osijek ind M 10 km - Startnina
Zvonimir Tvorek
Croatia (Hrvatska) Vukovar SOV M 5 km - Startnina
Zvonimir Šimić
Croatia (Hrvatska) Osijek @cone1321 M 5 km Uplatnica Prijavljen/a
Zvonimir Vakanjac
Croatia (Hrvatska) Osijek Run4fun M 10 km - Startnina
Zvonimir Mesinger
Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M 10 km Uplatnica Prijavljen/a
Zvonimir Šimić
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 5 km Uplatnica 4
Zvonko Horvat
Croatia (Hrvatska) Osijek Osječki šahovski savez M 5 km - Startnina
Zvonko Beissmann
Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Uplatnica Prijavljen/a