Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Run info Status
Adrijan Ruzic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Olimpik M Potvrđeno
Alan Vidaković Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ana Jelić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ana Glavas Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Andrea Heđeš Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Kajak Kanu Klub Olimpik Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Andreja Grško Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Andro Biočić Croatia (Hrvatska) Zagreb Bez M treći i četvrti razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 300 metara Potvrđeno
Anita Vodopija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Ne potvrđeno
Anita Kulaš mirosavljević Croatia (Hrvatska) slavonski brod vusb Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Anita Đurašinović Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Saucony škola trčanja Sl. Brod Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ankica JoziĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD POLICAKJA Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ankica Pavlović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ante Sokol Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajac-policijska škola “Josip Jović” M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ante Šakota Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajac- Policiska akdemija "Josip Jović" M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Antonela Soldo Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Antonela Orkic Croatia (Hrvatska) SlavonskiBrod Kkk Olimpik Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Antonija Jakubiv Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slav.Brod Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Antonio Pavlešin Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Kajak kanu klub Olimoik M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Antun MatijeviĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD ŠKOLA TRČANJA SB M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Ne potvrđeno
Šimun Jelić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Vrtić Kosjenka M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Šimun/Štefo Odobašić Croatia (Hrvatska) Požega Policajac M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Željka Grabovac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazatori Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Željko Matković Croatia (Hrvatska) Osijek Policajac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Barbara Princip Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Mali Mazatori Z treći i četvrti razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 300 metara Potvrđeno
Barbara Princip Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Boren Brnčić Croatia (Hrvatska) Rijeka Policajac-policiska škola "Josip Jović" M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Cvita Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Špk Top Dance Z predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Dalibor Sovilj Croatia (Hrvatska) ZAGREB POLICIJSKA AKADEMIJA M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Ne potvrđeno
Dalija Šljivarić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Policajka Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Damir Mirkovic Croatia (Hrvatska) Brodsko-posavska zupanija ind M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Danijela Debeljak Croatia (Hrvatska) Zagreb Policijska akademija Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
David Mehandžija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod individualno M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Ne potvrđeno
David Blagojević Croatia (Hrvatska) Našice URT " Nexe Team" Našice M peti i šesti razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 600 metara Potvrđeno
David Orkic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Kkk Olimpik M peti i šesti razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 600 metara Potvrđeno
Davor DeŽiĆ Croatia (Hrvatska) VINKOVCI POLICAJAC M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Dijana Rac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Dražen Krunić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Policajac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Dragica Lovrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Ne potvrđeno
Dubravka Basara ereš Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub "Sveti Mihovil" Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Edita Alar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Elena Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Kkk Olimpik Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ella Novoselović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton kluba Mazator Z treći i četvrti razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 300 metara Potvrđeno
Erik Kovač Croatia (Hrvatska) Gornja Vrba Bez kluba M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Fabijan Kapular Croatia (Hrvatska) VINKOVCI POLICAJAC M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Filip Orkić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonija M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Fran Jelić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M peti i šesti razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 600 metara Potvrđeno
Fran Jelić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Franjo BoŽiĆ Croatia (Hrvatska) VINKOVCI POLICAJAC M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Franka Markovčić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualno Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Gloria Antoliš Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajka-policijska škola "Josip Jović" Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Goran Ćuk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Hrvoje KlariĆ Croatia (Hrvatska) VINKOVCI POLICAJAC M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Igor Mutić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Igor Markovčić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Igor Šofić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ines Jozić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ines Šemanjski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SAUCONY Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Irena Jerković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Iva Terzić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivan Keser Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD MUP PU BRODSKO-POSAVSKA M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivan Keser Croatia (Hrvatska) slavonski brod POLICAJAC M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivan MatijeviĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD ŠKOLA TRČANJA SB M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivan Vuković Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajac-policiska skola "Josip Jovic" M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivan Pezić Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajac-Policijska škola "Josip Jović" M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivan Pačić Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Czss Slav. Brod M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivana Prpić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivana MikleuŠeviĆ Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivana Penić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivana Tunjić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivana Grško Šimić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivanka Vuckovic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ivano Marušić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Dječji vrtić Kosjenka M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Jadranka Pastuović Ćuk Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Saucony škola trčanja Slavonski Brod Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Jasna Buljan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Jelena Sakic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Jelena Sofic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Josip Ivanković Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Ultramaraton klub Mazator M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Josip Jelić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Josip Bernardic Croatia (Hrvatska) Jablanovec Policajac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Josipa Jakubiv Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Ne potvrđeno
Jozo Marunica Croatia (Hrvatska) Gornja Vrba Škola trčanja Slavonski Brod M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Karla Vitali Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Karla Buhač Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Učenik osnovne škole Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Karlo Krunić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod nije član M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Kata Nujić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod policajka Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Katarina Aladrović-mehandžija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Katarina Tomas lipec Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Katarina Penava Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Sl.Brod Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
KreŠimir Hunjet Croatia (Hrvatska) VINKOVCI POLICAJAC M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Kristijan Skorupski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Policijska škola Josip Jović M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Kristina Princip Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Lana Katinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Larisa Šljivarić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod OŠ Dragutin Tadijanović Z sedmi i osmi razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 800 metara Potvrđeno
Leda Roško Croatia (Hrvatska) Sl. Brod Oš D. Tadijanović Z treći i četvrti razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 300 metara Potvrđeno
Leon Teskera Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Leon Matičević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod KKK Olimpik M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Leon Katinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Ne potvrđeno
Leon Katinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Xx M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Ne potvrđeno
Leon Katinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Olimpik M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Ljubica Mendelski bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Lora Prpić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Lovro Čipraković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M treći i četvrti razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 300 metara Potvrđeno
Luca Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Gk Sokol Z predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Luka Martinovic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Luka Birtic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton mazator klub M prvi i drugi razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 200 metara Potvrđeno
Luka Dražić Croatia (Hrvatska) Brodski Stupnik Bez M prvi i drugi razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 200 metara Potvrđeno
Luka Krunić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod osnovna škola M prvi i drugi razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 200 metara Potvrđeno
Luka Lovrić Croatia (Hrvatska) Ploče Policajac - Policijska škola "Josip Jović" M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Maja Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Marija Štefanek Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Marija Velikanovic Croatia (Hrvatska) slavonski brod kkk olimpik Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Ne potvrđeno
Marijan Ibrišimović Croatia (Hrvatska) Sibinj Individualac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Marijana Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Startnina
Marijana Jelenc Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Marin Lipovac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod policajac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Marina Čipraković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Marina Stanić šulentić Croatia (Hrvatska) slavonski brod vusb Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Mario IviĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD POLICAJAC M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Marko Krunić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Vrtić Kosijenka M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Marko Tanasić Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajac-policijska škola Josip Jović M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Marta Birtic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton mazator klub Z treći i četvrti razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 300 metara Potvrđeno
Martin Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Martina Dogan Croatia (Hrvatska) Zagreb POLICAJKA - POLICIJSKA ŠKOLA "JOSIP JOVIĆ" Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Mate Merčep Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajac - Policijska škola " Josip Jović " M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Mate Vujčić Croatia (Hrvatska) Imotski Policajac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Matej Dolibašić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Matej Jurišić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD ŠK Tigrići M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Matej Kraft Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajac-Policijska škola "Josip Jović" M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Matej Bogovic Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajac- policijska škola "Josip Jović" M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Mateo Kenjereš Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajac-Policijska škola "Josip Jović" M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Matija Gall Croatia (Hrvatska) Našice URT " Nexe Team" Našice M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Mauro Kljajić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Ne potvrđeno
Mauro Kljajić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Mihael Pavlešin Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Kajak kanu klub Olimpik M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Ne potvrđeno
Mihaela Cimbal-rajić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub "Sveti Mihovil" Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Mila Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Ne potvrđeno
Miljenko Kovacevic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Policija M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Mirjana Kramosta Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Mirko Jelic Croatia (Hrvatska) vinkovci ind M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Miroslav Majdančić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Mladen Rukavina Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Policajac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Mladenko Kramar Croatia (Hrvatska) Baćina Policajac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Nada Vardić Croatia (Hrvatska) Slavonski brod UMK Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Nika Galić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Nina Prpić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z sedmi i osmi razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 800 metara Potvrđeno
Nina Opacak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Predskolci Z predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Nina Knežević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod KKK Olimpik Z predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Noa Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Kkk Olimpik M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Noa Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod KKK Olimpik M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Nora MikleuŠeviĆ Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Patricia Šimić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mali Mazator Z predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Ne potvrđeno
Patrik Brekalo Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod KKK Olimpik M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Perica Brainović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Petar Krpan Croatia (Hrvatska) Zagreb Policajac-Policijska škola "Josip Jović" M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Predrag Masleša Croatia (Hrvatska) Slavonski Bord Sv. Mihovil M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Renata Stanić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Robert Grabovac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator Sl.Brod M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Roko Bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod . M prvi i drugi razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 200 metara Potvrđeno
Roko Kljajić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Romana Šimić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Samostalno Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Ronalda Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Sanja Pejić roško Croatia (Hrvatska) Sl. Brod Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Sanja Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Sanja Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski.Brod Ind Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Sanja Knežević Croatia (Hrvatska) slavonski brod vusb Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Slaven Dugalić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod individualac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Slaven Kovač Croatia (Hrvatska) Gornja Vrba Policajac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Snježana Andrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Djelatnica u policiji Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Svjetlana Dudrak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaratonski klub Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Tea Logarić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Policajka Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Tea Tomas Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja Slavonski Brod Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Tea Novoselović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton kluba Mazator Z peti i šesti razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 600 metara Potvrđeno
Tin Jelić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M prvi i drugi razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 200 metara Potvrđeno
Tomislav Gall Croatia (Hrvatska) Našice URT " NEXE TEAM" Našice M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Tomislav Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Startnina
Tomislav Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Tomislav Ćorić Croatia (Hrvatska) Zagreb Policijska škola Josip Jovic M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Tomislava Katavić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Vedrana Dugalić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Veselko Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Višnja Lovrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Viktor Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Potvrđeno
Vita Boić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultraklub Mazator Z treći i četvrti razredi osnovne škole - M i Ž – utrka na 300 metara Potvrđeno
Vjekoslav Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja M predškolski uzrast - M i Ž – utrka na 100 metara Ne potvrđeno
Vjekoslav Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Zdenko Grahovac Croatia (Hrvatska) NAŠICE NEXE TEAM M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Zdravko Ćurić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Zlatko Zarožinski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Policajac M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno
Zvonko Buneta Croatia (Hrvatska) Novi Vinodolski Policajac - policijska škola "Josip Jović" M seniori - M i Ž - utrka na 5 kilometara- (start u 10 sati) Potvrđeno