Mazator trail 2019

Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Uplatnica Status
Alan Biro Croatia (Hrvatska) Osijek SRK Žuti Šešir M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Alena Lalić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Amela Zukanović Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Ana Azenić Croatia (Hrvatska) Osijek MK Hrvatski sokol Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Ana Kolovrat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z Petnja 6km / +190m - Prijavljen/a
Ana Glavas Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Ana Elkaz Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Angel Milišić-zečević Croatia (Hrvatska) Belišće SRK Baraber M DIlj gora 25km / + 660m - Prijavljen/a
Anita Vodopija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Ankica Pavlović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Antonija Martić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Antonio Olujević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator M Petnja 6km / +190m - Startnina
Antonio Arbanas Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod M DIlj gora 25km / + 660m - Prijavljen/a
Željko Kanđera Croatia (Hrvatska) Našice SRK Baraber M DIlj gora 25km / + 660m - Prijavljen/a
Božidar Reljac Croatia (Hrvatska) Niza Ind M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Boris Predmerski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M DIlj gora 25km / + 660m - Prijavljen/a
Boris Presečan Croatia (Hrvatska) Slatina Odred izviđača Lisice M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Bruno Štefanek Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Šk Tigrići M Petnja 6km / +190m - Startnina
Dalibor Jozić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Damir Šetka Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind M Petnja 6km / +190m - Startnina
Damir Hećimović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Danijel Jurić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Danijel Prajković Croatia (Hrvatska) Pleternica - M Petnja 6km / +190m - Startnina
Danijel Dujmović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power Body M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Danijela Hofman Croatia (Hrvatska) Orahovica Škola trčanja Orahovica Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Dario Majetić Croatia (Hrvatska) Osijek SRK Žuti šešir M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Darko Majdenić Croatia (Hrvatska) Valpovo SRK Baraber M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Davor Tkalčić Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind M DIlj gora 25km / + 660m - Prijavljen/a
Dejan Mijić Croatia (Hrvatska) - - M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Dinko Zima Croatia (Hrvatska) Požega AK Požega M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Dino Durak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power body M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Domagoj Zmaić Croatia (Hrvatska) Donji Andrijevci Ind M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Domagoj Kocijan Croatia (Hrvatska) Zagreb Za Dubi M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Domagoj Ivanagić Croatia (Hrvatska) Sibinj X M Pljuskara 14km / + 390m - Prijavljen/a
Dražen Zlomislić Croatia (Hrvatska) Požega Požega M Pljuskara 14km / + 390m - Prijavljen/a
Duško Panjković Croatia (Hrvatska) NAŠICE NEXE-TEAM M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Dubravka Šiljeg Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Dunja Straka Croatia (Hrvatska) Belišće SRK Baraber Z DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Edita Alar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Ena Terzić Croatia (Hrvatska) Osijek Rekreativno Z Petnja 6km / +190m - Prijavljen/a
Filip Anić Croatia (Hrvatska) Osijek IND M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Goran Vučković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Noga Novska M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Goran Ćuk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub MAZATOR M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Goran Krajina Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD TIpico M Petnja 6km / +190m - Startnina
Goranka Rački Croatia (Hrvatska) Zagreb Ne Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Hrvoje Kekez Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Igor Mutić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB M Petnja 6km / +190m - Startnina
Igor Pipić Croatia (Hrvatska) Slatina Nema M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Ines Šemanjski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Z Petnja 6km / +190m - Prijavljen/a
Ines JoziĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD ULTRAMARATON KLUB MAZATOR Z DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Iva Anić Croatia (Hrvatska) Osijek IND Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Ivan Galović Croatia (Hrvatska) Đakovo IND M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Ivan Cuca Croatia (Hrvatska) Orahovica Škola trčanja Orahovica M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Ivan Vinarić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualno M DIlj gora 25km / + 660m - Prijavljen/a
Ivan Mandarić Croatia (Hrvatska) Vrpolje Vrpolje Runners M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Ivan Baričić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod :) M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Ivan Pervan Croatia (Hrvatska) Osijek TK Tri-Tim Osijek M Petnja 6km / +190m - Startnina
Ivan Brkić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Tipico M Petnja 6km / +190m - Startnina
Ivan Pejanović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Petnja 6km / +190m - Prijavljen/a
Ivan Golec Croatia (Hrvatska) Zagreb - M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Ivana Matanić Croatia (Hrvatska) Zagreb / Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Ivana Vučinić ljubičić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Ivica Blažević Croatia (Hrvatska) Garčin IND M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Jadranka Pastuović Ćuk Croatia (Hrvatska) Slavonski abrod Saucony ŠT SB Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Jelena Jambrešić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Jelena Šakić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Petnja 6km / +190m - Prijavljen/a
Josip Čuljak Croatia (Hrvatska) Bukovlje PB M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Josip Bogović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Powerbody M Petnja 6km / +190m - Startnina
Josip Majic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Petnja 6km / +190m - Startnina
Josip Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Josipa Čeliković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Karmela Stipanetić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultraklub Mazator Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Krešimir Valentić Croatia (Hrvatska) Češljakovci Srk Baraber/Ak Požega M DIlj gora 25km / + 660m - Prijavljen/a
Kristina Agatić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Kristina Princip Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Kruno Budimir Croatia (Hrvatska) Požega AK Požega M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Krunoslav Bencek Croatia (Hrvatska) Niza SRK Baraber M Pljuskara 14km / + 390m - Prijavljen/a
Lana Bičanić Croatia (Hrvatska) Zagreb / Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Lara Antunović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Košrkaški klub Brod Z Petnja 6km / +190m - Prijavljen/a
Lea Terzić Croatia (Hrvatska) Osijek Rekreativno Z Petnja 6km / +190m - Prijavljen/a
Lidija Terzić Croatia (Hrvatska) Osijek Rekreativna Z Petnja 6km / +190m - Prijavljen/a
Lucija Nikičić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power body Z Petnja 6km / +190m - Prijavljen/a
Luka Šibalić Croatia (Hrvatska) Osijek Ind M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Maja Ciglar Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Maja Madžarac pervan Croatia (Hrvatska) Osijek Ind Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Manuel Čarđić Croatia (Hrvatska) Požega AK Požega/SRK Baraber M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Manuela Tomljenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Marijan Ibrišimović Croatia (Hrvatska) Sibinj TK Mazator M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Marijana Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Marijana Švajda Croatia (Hrvatska) Požega Ak Požega Z Pljuskara 14km / + 390m - Prijavljen/a
Marina Nenadović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Tk Swibir Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Marina Semialjac Croatia (Hrvatska) Beli Manastir Ind Z Pljuskara 14km / + 390m - Prijavljen/a
Marjan Ostrogonac Croatia (Hrvatska) Slatina Motiv M Petnja 6km / +190m - Startnina
Marko Bićanić Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Trčaona trail & Ultramaraton klub Mazator M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Marko Blažević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Brace M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Martin Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Petnja 6km / +190m - Startnina
Martina Šipoš vučković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Martina Baltić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Martina Novak Croatia (Hrvatska) Pleternica - Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Matej Stublija Croatia (Hrvatska) Novska Ak Noga M Pljuskara 14km / + 390m - Prijavljen/a
Matej Horvat Croatia (Hrvatska) Bale Valle Running team Gulije M Petnja 6km / +190m - Startnina
Matko Bednjanec Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Miša Nicinger Croatia (Hrvatska) Slatina Šapice M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Mirko Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M Petnja 6km / +190m - Startnina
Miroslav Marković Croatia (Hrvatska) Nova Gradiška Ak Nova Gradiška M DIlj gora 25km / + 660m - Prijavljen/a
Miroslav Madžarac Croatia (Hrvatska) Vinkovci UMK Mazator M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Mladen Stepić Croatia (Hrvatska) Sapci IND M Petnja 6km / +190m - Startnina
Mladen Rukavina Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Klub nepotreban M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Nandino Malesevic Bosnia and Herzegovina Brod Nema kluba M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Natalija Mrzljak vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Nives Kovčalija lovrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Paula Holjevac Croatia (Hrvatska) Sibinj Sauconi škola trčanja Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Perica Brainović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bubba Gump M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Rino Šiljeg Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Robert Ruhek Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ne mogu meda M Petnja 6km / +190m - Startnina
Robert Hofman Croatia (Hrvatska) Orahovica Škola trčanja Orahovica M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Romina Antunović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Sb biciklist Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Sanja Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Sanja Bjelobabić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod / Z Petnja 6km / +190m - Startnina
Siniša Sekulić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Tipico M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Sinisa Jonjic Croatia (Hrvatska) Vukovar Zelena točka Baranja/SRK Baraber M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Srđan Rodić Croatia (Hrvatska) Osijek IND M DIlj gora 25km / + 660m - Startnina
Stjepan Pinkl Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Udruga SB biciklist M Petnja 6km / +190m - Startnina
Sunčica Babić Croatia (Hrvatska) Zagreb - Z Petnja 6km / +190m - Prijavljen/a
Svjetlana Dudrak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Tihomir Abramović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M Petnja 6km / +190m - Startnina
Tihomir Šikić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Tomislav Didović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power body M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Tomislav Marić Croatia (Hrvatska) Otok - M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Tomislav Golubičić Croatia (Hrvatska) Otok - M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Tomislava Katavić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Vedran Jesenović Croatia (Hrvatska) Kozarac Udruga Zdravo Trčanje M Pljuskara 14km / + 390m - Prijavljen/a
Vedran Dulj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Vedran Horvat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M Petnja 6km / +190m - Startnina
Vedran Lukačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba M Petnja 6km / +190m - Startnina
Vedran Vinaković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod VV team :) M Petnja 6km / +190m - Startnina
Vlatko Prebeg Croatia (Hrvatska) slavonski brod bez kluba M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Zdravko GrgureviĆ Croatia (Hrvatska) Sibinj Sibinj M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Zoran KovaČeviĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD SBBiciklist M Petnja 6km / +190m - Prijavljen/a
Zoran Škundrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Saucony M Pljuskara 14km / + 390m - Startnina
Zvonimir Marinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Tipico M Petnja 6km / +190m - Startnina