Polojska ultra 2019

Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Run info Status
Startnina
Aleksandar Buranji Croatia (Hrvatska) Požega AK Požega M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Alena Lalić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Ana Šaf Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub MAZATOR Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Ana Jelić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Ana Glavas Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Ana Žderić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Ankica Pavlović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Antonija Kovač Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Antun Matijevic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja SB M Dječja utrka predškolska Startnina
Đorđe Ćerić Croatia (Hrvatska) Bosanski Brod Ind M 100 km Startnina
Šimun Jelić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Vrtić Kosjenka M Dječja utrka predškolska Startnina
Čedo Letinčić Croatia (Hrvatska) Zagreb IND M Štafeta 100 km ( 2 člana ) Startnina
Barbara Ivančić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Slavonski Brod Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Barbara Princip Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Bojan Bilandzija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Borna Nenadović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x M Dječja utrka predškolska Startnina
Branimir Šloser Croatia (Hrvatska) Zagreb M 50 km Potvrđeno
Bruno Čičić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X M Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Bruno Martinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Cvita Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ŠPK Top Dance Z Dječja utrka predškolska Startnina
Dalibor Jovičić Bosnia and Herzegovina Bos.Brod AK JOVIČIĆ M 50 km Startnina
Damir Šetka Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Danijela Jozić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Danijela Horvat Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 100 km Startnina
Diana Jones Croatia (Hrvatska) Makarska Ragbi klub "Makarska rivijera" Atletski klub Sibenik Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Domagoj Zmaić Croatia (Hrvatska) Donji Andrijevci Ind M 50 km Startnina
Dražen Jovičić Bosnia and Herzegovina Bos.Brod AK Jovičić M 50 km Startnina
DuŠko Štrbac Croatia (Hrvatska) ZAGREB AK "KÖMMERLING" ZAGREB M 100 km Startnina
Edita Alar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Potvrđeno
Ela Đelatović Croatia (Hrvatska) Đakovo ŽRK Đakovo Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Ella Novoselović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Elvira Stanić Grgurević Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind Z 50 km Startnina
Ema Matijevic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja SB Z Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Emil Jones Norway Makarska Ragbi klub "Makarska rivijera" Atletski klub Sibenik M Dječja utrka predškolska Potvrđeno
Eva Azapović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Filip Slobođan Croatia (Hrvatska) SLAV.BROD MAZATOR M Dječja utrka 7-8 razredi Startnina
Filip Orkić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia M Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Fran Jelić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Franka Markovčić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z Dječja utrka predškolska Startnina
Gana Jozić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mali mazatori Z Dječja utrka 5-6 razredi Ne potvrđeno
Goran Draksler Croatia (Hrvatska) Slatina Moslavina u pokretu M 100 km Startnina
Goran Ugrčić Croatia (Hrvatska) Požega Udrugu Zdravo Trčanje Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Hrvoje Krpan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 50 km Startnina
Hrvoje Kekez Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Igor Letinčić Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme M Štafeta 100 km ( 2 člana ) Startnina
Igor Špoljarić Croatia (Hrvatska) Zagreb 42.2 Running Academy M 100 km Potvrđeno
Ines Jozić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 50 km Startnina
Iva Terzić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Ivan Bančić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 100 km Potvrđeno
Ivan Kovač Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub "Mazator" M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Ivan Slijepčević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonija M Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Ivana Grško Šimić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Ivana Vučinić Ljubičić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Ivica Špiljar Croatia (Hrvatska) Petrinja AK Sisak M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Ivica Vučković Croatia (Hrvatska) Velika Kopanica MK Hrvatski Sokol Osijek M 50 km Startnina
Jakov Nikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Livada M Dječja utrka 1-2 razredi Ne potvrđeno
Jan Šemanjski Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ind M Dječja utrka 1-2 razredi Potvrđeno
Jasmina Warde Croatia (Hrvatska) Kutina AK Sisak Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Jasmina Sinanovic Bosnia and Herzegovina Sarajevo Skakavac Trail Z 50 km Potvrđeno
Jasna Plemeniti Croatia (Hrvatska) Našice Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Jelena Šakić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramarton klub Mazator Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Josip Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Karlo Kekez Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Katarina Pavlić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Korina Fajdić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramarton klub Mazator Z Dječja utrka 7-8 razredi Startnina
Korina Krajina Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X Z Dječja utrka 1-2 razredi Potvrđeno
Kristina Princip Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Lana Barisic Croatia (Hrvatska) Čepin Ak Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Lana Dankic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod . Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Lara Nenadović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Pk Marsonia Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Laura Tomljenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mali Mazatori Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Ljubica Mendelski Bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Lorena Šeremet Croatia (Hrvatska) Slavonski brod AK Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Lovro Čipraković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Lovro Bartolić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Luca Marić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod GK Sokol Z Dječja utrka predškolska Startnina
Lucija Pavlić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Luka BirtiĆ Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra Mazator M Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Luka SloboĐan Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD ULTRAMARATONSKI KLUB MAZATOR M Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Lukas Šemanjski Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ind M Dječja utrka predškolska Potvrđeno
Maja Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Maja Gerčko Croatia (Hrvatska) Slavonski brod X Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Marija Car Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z Dječja utrka predškolska Startnina
Marija Bulatović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Marijan Ibrišimović Croatia (Hrvatska) Sibinj ind M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Marino Kavka Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod nema kluba M Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Marko Bićanić Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Trčaona & Ultramaraton klub Mazator M 100 km Startnina
Marko Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra maraton klub Mazator M Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Marta Birtić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Martin Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator M Dječja utrka 7-8 razredi Startnina
Matej Dolibašić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Mateo Vorgić Opačak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Matko Bednjanec Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Mia Zubčić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja Slavonski Brod Z Dječja utrka predškolska Startnina
Mia Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Mihaela Rosandić Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Škafiškafnjački optimalizatori Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Mila Vuković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Mila Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Milada Rabihić Croatia (Hrvatska) Zagreb Udruga Sve za nju Z 50 km Potvrđeno
Mirko Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 1987 M Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Mirna Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Mirna Vovk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Miroslav Majdančić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klud Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Natalija Mrzljak Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator Z 50 km Startnina
Nela Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Nika Galić Croatia (Hrvatska) Slavinski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Nika Barisic Croatia (Hrvatska) Cepin Ak zito Z Dječja utrka predškolska Startnina
Nikolina Žderić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator Z Dječja utrka 7-8 razredi Startnina
Nives Šimić Croatia (Hrvatska) Pula IND Z 50 km Startnina
Noemy Maly Grgurević Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind Z Dječja utrka predškolska Startnina
Petar Bartolić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M Dječja utrka predškolska Startnina
Petra Šetka Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind Z Dječja utrka predškolska Startnina
Petra Lesar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia Z Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Roko Bogdan Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Taekwondo klub 'BROD' M Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Ronalda Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Potvrđeno
Sara Naletilić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Potvrđeno
Sendi Štrbac Croatia (Hrvatska) Pakrac SRK BARABER Z 50 km Startnina
Siniša Sekulić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Stjepan Čošić Croatia (Hrvatska) Vukovar AK Maraton Vukovar M 100 km Startnina
Stjepan Vukelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Svjetlana Dudrak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Slavonski Brod Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Tea Novoselović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Tihomir Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 50 km Startnina
Tin Jelić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Tomislav Rosandić Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Škafiškafnjački optimalizatori M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Tomislav Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra maraton klub Mazator M Dječja utrka 7-8 razredi Startnina
Tomislav Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Maza M Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Toni Prusina Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod M Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Tonka Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Vedran Dulj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 50 km Startnina
Vedran Horvat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M Štafeta 100 km ( 4 člana ) Startnina
Veselko Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Vesna Janković Croatia (Hrvatska) Našice Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Višnja Čonkaš Croatia (Hrvatska) Čakovec Ak Varaždin Z 50 km Startnina
Viktor Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator M Dječja utrka predškolska Startnina
Vita Boić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Zdravko Vidović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Brace M 50 km Ne potvrđeno
Zmago Horvat Slovenia maribor SAMURAI M 100 km Startnina
Zora Krajnović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Zoran KovaČeviĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD SlavonskoBrodski biciklist M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina