Polojska ultra 2019

Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Uplatnica Status

- Startnina
Aleksandar Buranji
Croatia (Hrvatska) Požega AK Požega M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Alena Lalić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Ana Šaf
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub MAZATOR Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Ana Jelić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Ana Glavas
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Ana Žderić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Ankica Pavlović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Antonija Kovač
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Antun Matijevic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja SB M Dječja utrka predškolska - Startnina
Đorđe Ćerić
Croatia (Hrvatska) Bosanski Brod Ind M 100 km - Startnina
Šimun Jelić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Vrtić Kosjenka M Dječja utrka predškolska - Startnina
Čedo Letinčić
Croatia (Hrvatska) Zagreb IND M Štafeta 100 km ( 2 člana ) - Startnina
Barbara Ivančić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Slavonski Brod Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Barbara Princip
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Bojan Bilandzija
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Borna Nenadović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x M Dječja utrka predškolska - Startnina
Branimir Šloser
Croatia (Hrvatska) Zagreb M 50 km Prijavljen/a
Bruno Čičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X M Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Bruno Martinović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Cvita Marić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ŠPK Top Dance Z Dječja utrka predškolska - Startnina
Dalibor Jovičić
Bosnia and Herzegovina Bos.Brod AK JOVIČIĆ M 50 km - Startnina
Damir Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Danijela Jozić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Danijela Horvat
Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 100 km - Startnina
Diana Jones
Croatia (Hrvatska) Makarska Ragbi klub "Makarska rivijera" Atletski klub Sibenik Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Domagoj Zmaić
Croatia (Hrvatska) Donji Andrijevci Ind M 50 km - Startnina
Dražen Jovičić
Bosnia and Herzegovina Bos.Brod AK Jovičić M 50 km - Startnina
DuŠko Štrbac
Croatia (Hrvatska) ZAGREB AK "KÖMMERLING" ZAGREB M 100 km - Startnina
Edita Alar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Prijavljen/a
Ela Đelatović
Croatia (Hrvatska) Đakovo ŽRK Đakovo Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Ella Novoselović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Elvira Stanić Grgurević
Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind Z 50 km - Startnina
Ema Matijevic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja SB Z Dječja utrka 5-6 razredi - Startnina
Emil Jones
Norway Makarska Ragbi klub "Makarska rivijera" Atletski klub Sibenik M Dječja utrka predškolska Prijavljen/a
Eva Azapović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Filip Slobođan
Croatia (Hrvatska) SLAV.BROD MAZATOR M Dječja utrka 7-8 razredi - Startnina
Filip Orkić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia M Dječja utrka 5-6 razredi - Startnina
Fran Jelić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 5-6 razredi - Startnina
Franka Markovčić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z Dječja utrka predškolska - Startnina
Gana Jozić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mali mazatori Z Dječja utrka 5-6 razredi Ne potvrđeno
Goran Draksler
Croatia (Hrvatska) Slatina Moslavina u pokretu M 100 km - Startnina
Goran Ugrčić
Croatia (Hrvatska) Požega Udrugu Zdravo Trčanje Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Hrvoje Krpan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 50 km - Startnina
Hrvoje Kekez
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Igor Letinčić
Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme M Štafeta 100 km ( 2 člana ) - Startnina
Igor Špoljarić
Croatia (Hrvatska) Zagreb 42.2 Running Academy M 100 km Prijavljen/a
Ines Jozić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 50 km - Startnina
Iva Terzić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Ivan Bančić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 100 km Prijavljen/a
Ivan Kovač
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub "Mazator" M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Ivan Slijepčević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonija M Dječja utrka 5-6 razredi - Startnina
Ivana Grško Šimić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Ivana Vučinić Ljubičić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Ivica Špiljar
Croatia (Hrvatska) Petrinja AK Sisak M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Ivica Vučković
Croatia (Hrvatska) Velika Kopanica MK Hrvatski Sokol Osijek M 50 km - Startnina
Jakov Nikić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Livada M Dječja utrka 1-2 razredi Ne potvrđeno
Jan Šemanjski
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ind M Dječja utrka 1-2 razredi Prijavljen/a
Jasmina Warde
Croatia (Hrvatska) Kutina AK Sisak Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Jasmina Sinanovic
Bosnia and Herzegovina Sarajevo Skakavac Trail Z 50 km Prijavljen/a
Jasna Plemeniti
Croatia (Hrvatska) Našice Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Jelena Šakić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramarton klub Mazator Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Josip Jelić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Karlo Kekez
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Katarina Pavlić
Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Korina Fajdić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramarton klub Mazator Z Dječja utrka 7-8 razredi - Startnina
Korina Krajina
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X Z Dječja utrka 1-2 razredi Prijavljen/a
Kristina Princip
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Lana Barisic
Croatia (Hrvatska) Čepin Ak Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Lana Dankic
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod . Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Lara Nenadović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Pk Marsonia Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Laura Tomljenović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mali Mazatori Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Ljubica Mendelski Bogdan
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Lorena Šeremet
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod AK Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Lovro Čipraković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Lovro Bartolić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M Dječja utrka 5-6 razredi - Startnina
Luca Marić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod GK Sokol Z Dječja utrka predškolska - Startnina
Lucija Pavlić
Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Luka BirtiĆ
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra Mazator M Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Luka SloboĐan
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD ULTRAMARATONSKI KLUB MAZATOR M Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Lukas Šemanjski
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ind M Dječja utrka predškolska Prijavljen/a
Maja Mikić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Maja Gerčko
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod X Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Marija Car
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z Dječja utrka predškolska - Startnina
Marija Bulatović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Marijan Ibrišimović
Croatia (Hrvatska) Sibinj ind M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Marino Kavka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod nema kluba M Dječja utrka 5-6 razredi - Startnina
Marko Bićanić
Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Trčaona & Ultramaraton klub Mazator M 100 km - Startnina
Marko Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra maraton klub Mazator M Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Marta Birtić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Martin Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator M Dječja utrka 7-8 razredi - Startnina
Matej Dolibašić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Mateo Vorgić Opačak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Matko Bednjanec
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Mia Zubčić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja Slavonski Brod Z Dječja utrka predškolska - Startnina
Mia Šemuga
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Mihaela Rosandić
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Škafiškafnjački optimalizatori Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Mila Vuković
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Mila Mikić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Milada Rabihić
Croatia (Hrvatska) Zagreb Udruga Sve za nju Z 50 km Prijavljen/a
Mirko Jelić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod 1987 M Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Mirna Mikić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Mirna Vovk
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Miroslav Majdančić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klud Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Natalija Mrzljak Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator Z 50 km - Startnina
Nela Šemuga
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Nika Galić
Croatia (Hrvatska) Slavinski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 5-6 razredi - Startnina
Nika Barisic
Croatia (Hrvatska) Cepin Ak zito Z Dječja utrka predškolska - Startnina
Nikolina Žderić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator Z Dječja utrka 7-8 razredi - Startnina
Nives Šimić
Croatia (Hrvatska) Pula IND Z 50 km - Startnina
Noemy Maly Grgurević
Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind Z Dječja utrka predškolska - Startnina
Petar Bartolić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M Dječja utrka predškolska - Startnina
Petra Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind Z Dječja utrka predškolska - Startnina
Petra Lesar
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia Z Dječja utrka 5-6 razredi - Startnina
Roko Bogdan
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Taekwondo klub 'BROD' M Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Ronalda Kovačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Prijavljen/a
Sara Naletilić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Prijavljen/a
Sendi Štrbac
Croatia (Hrvatska) Pakrac SRK BARABER Z 50 km - Startnina
Siniša Sekulić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Stjepan Čošić
Croatia (Hrvatska) Vukovar AK Maraton Vukovar M 100 km - Startnina
Stjepan Vukelić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Svjetlana Dudrak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Slavonski Brod Z Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Tea Novoselović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 5-6 razredi - Startnina
Tihomir Kovačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 50 km - Startnina
Tin Jelić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Tomislav Rosandić
Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Škafiškafnjački optimalizatori M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Tomislav Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultra maraton klub Mazator M Dječja utrka 7-8 razredi - Startnina
Tomislav Kurtović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Maza M Dječja utrka 5-6 razredi - Startnina
Toni Prusina
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod M Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Tonka Kovačević
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Vedran Dulj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 50 km - Startnina
Vedran Horvat
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M Štafeta 100 km ( 4 člana ) - Startnina
Veselko Kurtović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Vesna Janković
Croatia (Hrvatska) Našice Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina
Višnja Čonkaš
Croatia (Hrvatska) Čakovec Ak Varaždin Z 50 km - Startnina
Viktor Vučinić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator M Dječja utrka predškolska - Startnina
Vita Boić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 3-4 razredi - Startnina
Zdravko Vidović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Brace M 50 km Ne potvrđeno
Zmago Horvat
Slovenia maribor SAMURAI M 100 km - Startnina
Zora Krajnović
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi - Startnina
Zoran KovaČeviĆ
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD SlavonskoBrodski biciklist M Štafeta 50 km ( 2 člana ) - Startnina