Slavonska trka 2019

Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Run info Status
Alan Biro Croatia (Hrvatska) Osijek SRK Žuti Šešir M 10 km Potvrđeno
Aleksandar Buranji Croatia (Hrvatska) Požega AK Požega M 10 km Startnina
Ana Kolovrat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 5 km Potvrđeno
Ana-marija Priselac Croatia (Hrvatska) Zagreb Rek Z 5 km Potvrđeno
Antonije Lanc Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SBBiciklist M 5 km Potvrđeno
Željka Pospišil Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 5 km Startnina
Damir Mirković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Brodsko-posavska županija M 10 km Potvrđeno
Danijel Lučić Croatia (Hrvatska) Đakovo IND M 5 km Potvrđeno
Dejana Katavić mraz Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB Z 5 km Potvrđeno
Elvira Kadoić perović Croatia (Hrvatska) Zagreb * Z 10 km Potvrđeno
Esmir Ramić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind M 5 km Startnina
Hasan Mahovac Bosnia and Herzegovina Žepče Zenica trči M 10 km Potvrđeno
Hrvoje Krpan Croatia (Hrvatska) Zagreb Bez Kluba :) M 5 km Ne potvrđeno
Igor Mutić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB M 10 km Startnina
Iva Đurić Croatia (Hrvatska) Lužani X Z 5 km Potvrđeno
Ivan Tuferdzic Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Trcaona M 10 km Potvrđeno
Ivana Tunjić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Potvrđeno
Ivica Vučković Croatia (Hrvatska) Velika Kopanica MK Hrvatski Sokol Osijek M 10 km Potvrđeno
Ivor Jurilj Croatia (Hrvatska) Križ Ind M 10 km Potvrđeno
Jasna Mutić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod . Z 10 km Startnina
Josip Hvalec Croatia (Hrvatska) Osijek White Bridge Runners Osijek M 10 km Potvrđeno
Juraj Holec Croatia (Hrvatska) Jugovo Polje Ind M 10 km Ne potvrđeno
Karolina Kovač Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5 km Startnina
Kristijan Maoduš Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod () M 5 km Potvrđeno
Lana Barisic Croatia (Hrvatska) Cepin Ak Zito Z Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Ljubica Mendelski bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Startnina
Magdalena Polaček Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z 5 km Potvrđeno
Manuela Tomljenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10 km Startnina
Marija Lovrić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z 10 km Ne potvrđeno
Marija Kelemen Croatia (Hrvatska) Požega MUP RH Z 5 km Potvrđeno
Marija Kelemen Croatia (Hrvatska) Požega MUP RH POLICIJA Z 5 km Potvrđeno
Marijana Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10 km Potvrđeno
Marino Kavka Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod nema kluba M Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) Potvrđeno
Mario Lovrić Croatia (Hrvatska) Zagreb Mazator M 10 km Potvrđeno
Marko Šikić Croatia (Hrvatska) Ivankovo Ind M 5 km Potvrđeno
Marko Bićanić Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Trčaona/Ultramaraton klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Marko Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Martina Šipoš vučković Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI Brod Ind Z 10 km Potvrđeno
Matej Dolibašić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Mirna Vovk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10 km Potvrđeno
Miroslav Majdančić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Mislav Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mnk Dinamo M 10 km Potvrđeno
Mladen Rukavina Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5 km Potvrđeno
Mladen Stepić Croatia (Hrvatska) Sapci Ind M 5 km Startnina
Neven Lončarek Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Perpetuum mobile M 10 km Potvrđeno
Nijaz Muharemović Bosnia and Herzegovina Lukavac Ark Tuzla M 10 km Ne potvrđeno
Nika Barisic Croatia (Hrvatska) Cepin Ak Zito Z Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Nikolina Krajinović Croatia (Hrvatska) Zadar MK FESTINA LENTE Z 10 km Ne potvrđeno
Renato Dasović Croatia (Hrvatska) Kutina Kutina M 10 km Startnina
Robert Perović Croatia (Hrvatska) Zagreb * M 10 km Potvrđeno
Roko Bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod OŠ "IGK" SB M Dječje utrke 200m (2009. i 2010. godište) Startnina
Ronalda Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Z 5 km Ne potvrđeno
Sanja Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 10 km Potvrđeno
Sanja Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 10 km Potvrđeno
Silvijo BraČiĆ Croatia (Hrvatska) Zagreb ADIDAS RUNNERS ZAGREB M 5 km Potvrđeno
Svjetlana Dudrak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10 km Potvrđeno
Tomislav Mraz Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 5 km Potvrđeno
Vedran Horvat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 5 km Ne potvrđeno
Vedrana Dugalic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja Z 5 km Potvrđeno
Veselko Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Vesna Čavić Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind Z 5 km Potvrđeno
Vjekoslav Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja M 5 km Ne potvrđeno
Vjekoslav Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja M 10 km Potvrđeno
Zoran KovaČeviĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD SB biciklist M 5 km Potvrđeno
Zoran KovaČeviĆ Croatia (Hrvatska) Zagreb - M 10 km Potvrđeno