Slavonska trka 2019

Ime Prezime Država Mjesto Klub Spol Disciplina Run info Status
Aksana Tkachova Belarus Modrica - Z 5 km Potvrđeno
Alan Biro Croatia (Hrvatska) Osijek SRK Žuti Šešir M 10 km Potvrđeno
Aleksandar Buranji Croatia (Hrvatska) Požega AK Požega M 10 km Startnina
Ana Kolovrat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 5 km Potvrđeno
Ana Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Startnina
Ana Šaf Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječje utrke 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Ana-marija Priselac Croatia (Hrvatska) Zagreb Rek Z 5 km Potvrđeno
Andrea Blaževac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10 km Potvrđeno
Anica Užarević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Samostalno Z 10 km Potvrđeno
Anita Letica Croatia (Hrvatska) Zagreb Adidas runners Zagreb Z 5 km Potvrđeno
Ankica Pavlović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Potvrđeno
Antonela Soldo Croatia (Hrvatska) slavonski brod Škola trčanja Z 10 km Potvrđeno
Antonije Lanc Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SBBiciklist M 5 km Potvrđeno
Antonio Đurčević Croatia (Hrvatska) Brestovac Ak Žumberak M 10 km Potvrđeno
Antonio Olujević Croatia (Hrvatska) slavonski brod Triatlon klub Mazator M 5 km Ne potvrđeno
Antun Nigović Croatia (Hrvatska) Kutjevo AU Moslavina u pokretu M 10 km Potvrđeno
Artsiom Tkachou Belarus Modrica - M Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Šimun Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Vrtić Kosjenka M Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Željka Pospišil Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 5 km Startnina
Željka Olujević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod individualac Z 5 km Potvrđeno
Željka Grabovac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10 km Potvrđeno
Barbara Princip Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Mali Mazatori Z 5 km Potvrđeno
Barbara Princip Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Mali Mazatori Z 5 km Potvrđeno
Borislav Savić Bosnia and Herzegovina Banja Luka RMC Banja Luka M 5 km Potvrđeno
Borna Hrkač Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x M 5 km Startnina
Bruno Martinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia M Dječje utrke 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Dalibor Lovreković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator M 10 km Potvrđeno
Damir Mirković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Brodsko-posavska županija M 10 km Potvrđeno
Damir Matić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod No name M 10 km Startnina
Danijel Lučić Croatia (Hrvatska) Đakovo IND M 5 km Startnina
Dario Veselinovic Bosnia and Herzegovina Brod Running Team Brod M 5 km Ne potvrđeno
Dario Veselinovic Bosnia and Herzegovina Brod Running Team Brod M 5 km Potvrđeno
Davor Kokić Bosnia and Herzegovina Brod Maraton team Brod M 5 km Potvrđeno
Davor Topalović Croatia (Hrvatska) Komletinci Bez kluba M 5 km Ne potvrđeno
Davor Topalović Croatia (Hrvatska) Komletinci Bez kluba M 5 km Potvrđeno
Dejana Katavić mraz Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB Z 5 km Startnina
Dijana Tomašević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 5 km Potvrđeno
Dijana Rac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10 km Potvrđeno
Dinko Kolundžić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod M 10 km Potvrđeno
Dino Durak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod PowerBody M 5 km Startnina
Domagoj Bilić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 5 km Potvrđeno
Dražen Tišlar Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind M 10 km Ne potvrđeno
Dražen Tišlar Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind M 10 km Potvrđeno
Dragana Brainović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Z 10 km Potvrđeno
Drago Milić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Brace M 10 km Potvrđeno
Dubravka Siljeg Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod Z 10 km Potvrđeno
Edita Alar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10 km Startnina
Ela Đelatović Croatia (Hrvatska) Đakovo ŽRK Đakovo Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Potvrđeno
Elizabeta Matuzović Croatia (Hrvatska) Osijek - Z 5 km Potvrđeno
Ella Novoselović Croatia (Hrvatska) SlavonskiBrod Ultramaraton kluba Mazator Z Dječje utrke 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Elvira Kadoić perović Croatia (Hrvatska) Zagreb * Z 10 km Potvrđeno
Ema Čizmok Croatia (Hrvatska) cepin ak zito Z Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Ne potvrđeno
Esmir Ramić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod ind M 5 km Startnina
Eva Azapović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Filip Orkic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonija M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Potvrđeno
Florijan Galić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod M 5 km Potvrđeno
Fran Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 5 km Startnina
Franko Čmelješević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M Dječje utrke 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Goran Ćuk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 5 km Potvrđeno
Gorana Matošić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod Z 10 km Potvrđeno
Hasan Mahovac Bosnia and Herzegovina Žepče Zenica trči M 10 km Potvrđeno
Hrvoje Krpan Croatia (Hrvatska) Zagreb Bez Kluba :) M 5 km Ne potvrđeno
Hrvoje Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 5 km Ne potvrđeno
Hrvoje Krpan Croatia (Hrvatska) Zagreb None M 10 km Potvrđeno
Ida Boić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) Potvrđeno
Igor Mutić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB M 10 km Startnina
Igor Markovčić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod M 10 km Potvrđeno
Ines Šemanjski Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trcanja Z 5 km Potvrđeno
Iva Đurić Croatia (Hrvatska) Lužani X Z 5 km Potvrđeno
Iva Terzić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Startnina
Iva Miljenović Croatia (Hrvatska) Zaprešić SAK FIT Zaprešić Z Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Ivan Tuferdzic Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Trcaona M 10 km Potvrđeno
Ivan Baričić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Sam svoj trkač M 10 km Potvrđeno
Ivan Benaković Croatia (Hrvatska) Županja IND M 10 km Potvrđeno
Ivan Slijepčević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonija M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Potvrđeno
Ivan Matijević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Slavonski Brod M 10 km Potvrđeno
Ivan Čalić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M 5 km Potvrđeno
Ivan Menđušić Croatia (Hrvatska) Vinkovci n.o. M 10 km Ne potvrđeno
Ivana Tunjić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Potvrđeno
Ivana Azapović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5 km Potvrđeno
Ivana Mikleušević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja SB Z 5 km Startnina
Ivana Obtrkić tomljanović Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Forca Z 10 km Potvrđeno
Ivana Penić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z 10 km Potvrđeno
Ivana Ungvari Croatia (Hrvatska) slavonski brod - Z 5 km Potvrđeno
Ivica Vučković Croatia (Hrvatska) Velika Kopanica MK Hrvatski Sokol Osijek M 10 km Potvrđeno
Ivica Špiljar Croatia (Hrvatska) Petrinja Ultramaraton klub Mazator M 5 km Potvrđeno
Ivica Blažević Croatia (Hrvatska) Garčin IND M 10 km Potvrđeno
Ivor Jurilj Croatia (Hrvatska) Križ Ind M 10 km Potvrđeno
Jadranka Grgić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z 10 km Ne potvrđeno
Jakov Vidović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod saucony Slavonski Brod M 5 km Potvrđeno
Janja Bubaš Croatia (Hrvatska) Zagreb adidas Runners Zagreb Z 5 km Potvrđeno
Jasmin Dizdarević Croatia (Hrvatska) Sisak ŠRC Sisak M 5 km Potvrđeno
Jasmina Warde Croatia (Hrvatska) Petrinja Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Potvrđeno
Jasna Mutić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod . Z 10 km Startnina
Jelena Šakić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10 km Startnina
Josip Hvalec Croatia (Hrvatska) Osijek White Bridge Runners Osijek M 10 km Potvrđeno
Josip Ivanković Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Ultramaraton klub Mazator M 10 km Startnina
Josip Jelic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 10 km Startnina
Josip Bogović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Powerbody M 5 km Potvrđeno
Josipa Lesar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia Z 5 km Potvrđeno
Jozo Marunica Croatia (Hrvatska) Gornja Vrba škola trčanja Slavonski Brod M 10 km Potvrđeno
Julijana Šimić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Potvrđeno
Juraj Holec Croatia (Hrvatska) Jugovo Polje Ind M 10 km Ne potvrđeno
Jurica Dugeč Bosnia and Herzegovina Brčko Ak Marathon M 5 km Potvrđeno
Karolina Kovač Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac Z 5 km Startnina
Kata Nujić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja SlavonskI Brod Z 5 km Potvrđeno
Katarina Pavlić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z 10 km Startnina
Katarina Aladović-mehandžija Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z 10 km Potvrđeno
Krešimir Vukelić Croatia (Hrvatska) Zagreb IND M 10 km Startnina
Kristijan Maoduš Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod () M 5 km Potvrđeno
Kristijan Cesar Croatia (Hrvatska) Tomaševec PRESS GLASS TRČI I PODRŽI M 5 km Potvrđeno
Kristina Princip Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z 10 km Potvrđeno
Kristina Briški Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z 10 km Potvrđeno
Kristina Agatić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5 km Potvrđeno
Lana Barisic Croatia (Hrvatska) Cepin Ak Zito Z Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Leon Teskera Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mala sportska škola Lavići M Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Lidija Glavaš Croatia (Hrvatska) slavonski brod - Z 5 km Potvrđeno
Ljubica Mendelski bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Startnina
Lorena Šeremet Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod Z Dječje utrke 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Lorena Šeremet Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod Z Dječje utrke 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Lovro Miljenović Croatia (Hrvatska) Zaprešić SAK FIT Zaprešić M Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Lucija Pavlić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z 10 km Potvrđeno
Lucija Nikičić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power body Z 5 km Potvrđeno
Luka Martinović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia M 5 km Potvrđeno
Magdalena Polaček Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z 5 km Startnina
Maja Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator Z 5 km Potvrđeno
Maja Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator Z Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Manda Orkić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Kkk Olimpik Z 5 km Potvrđeno
Manuela Tomljenović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10 km Startnina
Marija Lovrić Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z 10 km Ne potvrđeno
Marija Kelemen Croatia (Hrvatska) Požega MUP RH Z 5 km Potvrđeno
Marija Kelemen Croatia (Hrvatska) Požega MUP RH POLICIJA Z 5 km Potvrđeno
Marija Bulatović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia Slavonski Brod Z Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Marija Štefanek Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod HPB tim Z 5 km Potvrđeno
Marijana Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10 km Startnina
Marijana Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Potvrđeno
Marijana Jelenc Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Potvrđeno
Marijana Zubak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod Z 5 km Potvrđeno
Marina Marojčić Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 10 km Startnina
Marina Nenadović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Tk Swibir Z 5 km Ne potvrđeno
Marina Čipraković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z 5 km Potvrđeno
Marina Zirdum Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod () Z 5 km Potvrđeno
Marino Kavka Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod nema kluba M Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) Potvrđeno
Mario Lovrić Croatia (Hrvatska) Zagreb Mazator M 10 km Potvrđeno
Marko Šikić Croatia (Hrvatska) Ivankovo Ind M 5 km Potvrđeno
Marko Bićanić Croatia (Hrvatska) Staro Topolje Trčaona/Ultramaraton klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Marko Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 10 km Startnina
Marko Zaric Bosnia and Herzegovina Brcko individualac M 10 km Potvrđeno
Martin Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 5 km Potvrđeno
Martina Šipoš vučković Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI Brod Ind Z 10 km Potvrđeno
Matej Dolibašić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Matej Dolibašić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Matej Stojanović Croatia (Hrvatska) Stari Mikanovci MAK M 10 km Ne potvrđeno
Matija Soldo Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Sam svoj trkač M 5 km Potvrđeno
Matko Kolesarić Croatia (Hrvatska) Virovitica BK Bor M 5 km Potvrđeno
Matko Bednjanec Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 5 km Potvrđeno
Mihael Čizmok Croatia (Hrvatska) cepin ak zito M Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Ne potvrđeno
Mihaela Jovanovac Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia Slavonski Brod Z Dječje utrke 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Mila Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Ne potvrđeno
Mila Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator Z 5 km Potvrđeno
Mila Vuković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z Dječje utrke 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Milada Rabihić Croatia (Hrvatska) Zagreb Udruga Sve za nju Z 10 km Potvrđeno
Mirko Baotić Croatia (Hrvatska) Zagreb DŠR Aktivan život M 5 km Ne potvrđeno
Mirko Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 10 km Potvrđeno
Mirna Vovk Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10 km Startnina
Mirna Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub "Mazator" Z 5 km Potvrđeno
Mirna Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10 km Ne potvrđeno
Mirna Mikić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton Klub Mazator Z 10 km Potvrđeno
Miroslav Majdančić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 10 km Startnina
Miroslav Šaf Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Nema M Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Miroslav Madžarac Croatia (Hrvatska) Vinkovci UMK Mazator M 10 km Potvrđeno
Mislav Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mnk Dinamo M 10 km Startnina
Mladen Rukavina Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 5 km Potvrđeno
Mladen Stepić Croatia (Hrvatska) Sapci Ind M 5 km Startnina
Nada vardić Croatia (Hrvatska) Slavonski brod Umk mazator Z 5 km Potvrđeno
Natalija Mrzljak vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10 km Potvrđeno
Neo Tomašević Croatia (Hrvatska) slavonski brod - M Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Ne potvrđeno
Neven Lončarek Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Perpetuum mobile M 10 km Potvrđeno
Nijaz Muharemović Bosnia and Herzegovina Lukavac Ark Tuzla M 10 km Ne potvrđeno
Nika Barisic Croatia (Hrvatska) Cepin Ak Zito Z Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Nikola Pofuk Croatia (Hrvatska) Remetinec /Novi Marof PRESS GLASS TRČI I PODRŽI M 5 km Potvrđeno
Nikolina Krajinović Croatia (Hrvatska) Zadar MK FESTINA LENTE Z 10 km Ne potvrđeno
Nives Kovčalija lovrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator Z 10 km Potvrđeno
Petar Bajic Germany Neckarsulm . M 10 km Startnina
Petra Lesar Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK marsonia Z Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Potvrđeno
Renato Dasović Croatia (Hrvatska) Kutina Kutina M 10 km Startnina
Robert Perović Croatia (Hrvatska) Zagreb * M 10 km Potvrđeno
Robert Grabovac Croatia (Hrvatska) Slavosnki Brod Triatlon klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Roko Bogdan Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod OŠ "IGK" SB M Dječje utrke 200m (2009. i 2010. godište) Startnina
Romina Antunović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Sb biciklist Z 10 km Potvrđeno
Ronalda Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Z 5 km Ne potvrđeno
Ružica Vidović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod saucony Slavonski Brod Z 10 km Potvrđeno
Sanja Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 10 km Potvrđeno
Sanja Šemuga Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 10 km Potvrđeno
Silvija Perković Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Slavonski Brod Z 10 km Ne potvrđeno
Silvija Perković Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Škola trčanja Z 10 km Potvrđeno
Silvijo BraČiĆ Croatia (Hrvatska) Zagreb ADIDAS RUNNERS ZAGREB M 5 km Potvrđeno
Silvijo Bračić Croatia (Hrvatska) Zagreb Adidas Runners Zagreb M 5 km Potvrđeno
SiniŠa SekuliĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD - M 10 km Startnina
Stjepan Pinkl Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod SB Biciklist M 10 km Potvrđeno
Svjetlana Dudrak Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10 km Potvrđeno
Tea Novoselović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton kluba Mazator Z Dječja utrka 800m (2005. i 2006. godište) Potvrđeno
Tea Tomas Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja Saucony Z 5 km Potvrđeno
Tereza Rončević Croatia (Hrvatska) Vinkovci - Z 5 km Potvrđeno
Tihomir Šikić Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator M 10 km Startnina
Tihomir Abramović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 5 km Potvrđeno
Tin Jelić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 5 km Startnina
Tomislav Mraz Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 5 km Startnina
Tomislav Ruskaj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 5 km Startnina
Tomislav Grgić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 5 km Startnina
Tomislav Didović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Power Body M 5 km Potvrđeno
Tomislav Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M Dječja utrka 400m (2007. i 2008. godište) Potvrđeno
Tomislav Vidović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 5 km Potvrđeno
Tomislav Petrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja Slavonski Brod M 10 km Potvrđeno
Valentina Šakić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 5 km Startnina
Vanja Romanić Bosnia and Herzegovina Brčko Ak Marathon M 5 km Potvrđeno
Vanja Ungvari Croatia (Hrvatska) slavonski brod - M Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Ne potvrđeno
Vedran Horvat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 5 km Ne potvrđeno
Vedran Lukačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Bez kluba M 5 km Potvrđeno
Vedran Dulj Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Vedran Horvat Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Running Team Gulije M 5 km Ne potvrđeno
Vedrana Dugalic Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Skola trcanja Z 5 km Potvrđeno
Vedrana Čorak Croatia (Hrvatska) Zagreb AR Zagreb Z 10 km Potvrđeno
Veselko Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Veselko Kurtović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Vesna Čavić Croatia (Hrvatska) Zagreb Ind Z 5 km Potvrđeno
ViŠnja LovriĆ Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK MAZATOR Z 5 km Potvrđeno
Viktor Vučinić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Potvrđeno
Vita Boić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječje utrke 200m (2009. i 2010. godište) Potvrđeno
Vjekoslav Kovačević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony Škola trčanja M 10 km Potvrđeno
Zdenko Targu$ Croatia (Hrvatska) Osijek Uzt Osiek M 10 km Ne potvrđeno
Zdravko Vidović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Brace M 10 km Potvrđeno
Zlatko Matanović Bosnia and Herzegovina Brčko Marathon M 10 km Potvrđeno
Zoe Hart Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z Dječje utrke 100m (2011 godište i mlađe) Startnina
Zoran KovaČeviĆ Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD SB biciklist M 5 km Potvrđeno
Zoran KovaČeviĆ Croatia (Hrvatska) Zagreb - M 10 km Potvrđeno
Zoran Škundrić Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Škola trčanja Saucony M 10 km Potvrđeno
Zrinoslav Alilović Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 10 km Potvrđeno
Zvjezdana Matijević Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 5 km Potvrđeno
Zvonimir Filipović Croatia (Hrvatska) Osijek IND M 10 km Potvrđeno
Zvonimir Ungvari Croatia (Hrvatska) slavonski brod - M 5 km Ne potvrđeno