2. GARČIN TRAIL

Broj prijavljenih natjecatelja/Number of competitors 266
# Ime i Prezime Uplatnica/Payment Država/Country Mjesto/City Klub/Club Spol/Gender Disciplina/Discipline Status
Ivan Rubil
- Croatia (Hrvatska) Zagreb M Kratka 5km Startnina/On list
Matko Bednjanec
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Kratka 5km Startnina/On list
Marija Štefanek
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Srednja 10km Startnina/On list
ViŠnja Lovrić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Duga 20km Startnina/On list
Ivan Petričević
- Croatia (Hrvatska) Vranovci Individualac M Kratka 5km Startnina/On list
Sonja Sabo
- Croatia (Hrvatska) Đakovo IND Z Srednja 10km Startnina/On list
Drazen Recic
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Pikado klub Krkani M Kratka 5km Startnina/On list
Nenad Ostojić
- Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Okit M Duga 20km Startnina/On list
Tihomir Vinković
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M Kratka 5km Startnina/On list
Robert Drašković
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M Srednja 10km Startnina/On list
Dijana Karić
- Croatia (Hrvatska) Kutina Kutina Runners Z Kratka 5km Startnina/On list
Jasna Pavičić
- Croatia (Hrvatska) Petrijevci Srk Baraber Z Duga 20km Startnina/On list
David Barić
- Croatia (Hrvatska) Sapci M Kratka 5km Startnina/On list
Jakov Kamenicki
- Croatia (Hrvatska) Selna PROMILI M Kratka 5km Startnina/On list
Marko Mikleušević
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Vita Activa M Kratka 5km Startnina/On list
Martina Vukašinović
- Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD IND Z Kratka 5km Startnina/On list
Denis Hrkač
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M Srednja 10km Startnina/On list
Mirko Jelić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M Kratka 5km Prijavljen/a/Registered
Romina Antunović
- Croatia (Hrvatska) Slavonski brod SB Biciklist Z Srednja 10km Startnina/On list
Danijel Blekić
- Croatia (Hrvatska) Divoševci M Kratka 5km Startnina/On list
Antun Kvaternik
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Pleternica M Kratka 5km Prijavljen/a/Registered
Stjepan Šarić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M Kratka 5km Startnina/On list
Tomislav Biljak
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Osijek M Srednja 10km Prijavljen/a/Registered
Sanja Šemuga
- Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Sportska udruga Vita Activa Z Kratka 5km Startnina/On list
Tomislav Panić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Đakovo Individualac M Srednja 10km Prijavljen/a/Registered
Anja Brković
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Đakovo Individualac Z Srednja 10km Prijavljen/a/Registered
Mirna Vovk
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Srednja 10km Startnina/On list
Ivan Čuljak
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M Srednja 10km Startnina/On list
Mladen Sudar
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M Duga 20km Startnina/On list
Stjepan Kovacevic
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M Srednja 10km Startnina/On list