Brodsko-brdska utrka "Kotlić" 2021

Broj prijavljenih natjecatelja/Number of competitors 35
# Ime i Prezime Uplatnica/Payment Država/Country Mjesto/City Klub/Club Spol/Gender Disciplina/Discipline Status
Kristijan Zorić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Brace Slavonski Brod M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Dražen Bednjanec
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Roletar running team M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Milan Kolić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod K BraceT M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Zlatko Romanović
Croatia (Hrvatska) Osijek Hrvatski sokol Osijek M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Ivan Nikolić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hrvatski sokol Osijek M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Jelena Šakić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Goran Marinac
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Brace Slavonski Brod M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Martina Kekez
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator Z 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Karlo Kekez
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Danijel Jurić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Individualac M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Manuela Tomljenović
Croatia (Hrvatska) BUKOVLJE Ultramaraton klub Mazator Z 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Damir Matić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Marijana Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Svjetlana Dudrak
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Marko Ruskaj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Nika Markić
Croatia (Hrvatska) Vinkovci 32100 FCT Vinkovci Z 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Branimir Trlek
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Josip Batagelj
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Individualac M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Miroslav Marković
Croatia (Hrvatska) Nova Gradiška Ak Nova Gradiška M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Marijan Ibrišimović
Croatia (Hrvatska) Sibinj M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Tihomir Šikić
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ultramaraton klub Mazator M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Krešimir Šemuga
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod RC Kotlich Dive M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Sanja Šemuga
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD RC Kotlich Dive Z 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Kristijan Zorić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Brace Slavonski Brod M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Damir Šetka
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod RC Kotlich Dive M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Dražen Popko
Germany Nievenheim RC Kotlich Dive M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Mladen Gecić
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Josip Đurić
Croatia (Hrvatska) Garčin Sportska udruga "Vita activa" M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Aleksandar Buranji
Croatia (Hrvatska) Požega RC Kotlich Dive M 10,4 km Prijavljen/a/Registered
Ivan Vitenberg
Croatia (Hrvatska) Požega AK Požega M 10,4 km Prijavljen/a/Registered