Polojska ultra 2019

Broj prijavljenih natjecatelja: 141
# Ime i Prezime Uplatnica Država Mjesto Klub Spol Disciplina Status
Mia Šemuga
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Nela Šemuga
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Borna Nenadović
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod x M Dječja utrka predškolska Startnina
Diana Jones
- Croatia (Hrvatska) Makarska Ragbi klub "Makarska rivijera" Atletski klub Sibenik Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Emil Jones
Norway Makarska Ragbi klub "Makarska rivijera" Atletski klub Sibenik M Dječja utrka predškolska Prijavljen/a
Marijan Ibrišimović
- Croatia (Hrvatska) Sibinj ind M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Jan Šemanjski
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ind M Dječja utrka 1-2 razredi Prijavljen/a
Lukas Šemanjski
Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ind M Dječja utrka predškolska Prijavljen/a
Domagoj Zmaić
- Croatia (Hrvatska) Donji Andrijevci Ind M 50 km Startnina
Lana Dankic
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod . Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Korina Krajina
Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod X Z Dječja utrka 1-2 razredi Prijavljen/a
Lara Nenadović
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Pk Marsonia Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Toni Prusina
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Slavonski Brod M Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Bruno Martinović
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Marija Bulatović
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Tonka Kovačević
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Nikolina Žderić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator Z Dječja utrka 7-8 razredi Startnina
Ana Žderić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK Mazator Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Danijela Horvat
- Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 100 km Startnina
Ivan Slijepčević
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonija M Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Filip Orkić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia M Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Marino Kavka
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod nema kluba M Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Ana Glavas
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Petra Lesar
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK Marsonia Z Dječja utrka 5-6 razredi Startnina
Danijela Jozić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Lorena Šeremet
- Croatia (Hrvatska) Slavonski brod AK Marsonia Slavonski Brod Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Laura Tomljenović
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mali Mazatori Z Dječja utrka 1-2 razredi Startnina
Ivan Kovač
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub "Mazator" M Štafeta 50 km ( 2 člana ) Startnina
Ela Đelatović
- Croatia (Hrvatska) Đakovo ŽRK Đakovo Z Dječja utrka 3-4 razredi Startnina
Luka SloboĐan
- Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD ULTRAMARATONSKI KLUB MAZATOR M Dječja utrka 3-4 razredi Startnina