Polojska ultra 2020 ( broj prijava: 178 )

Broj prijavljenih natjecatelja: 178
# Ime i Prezime Uplatnica Država Mjesto Klub Spol Disciplina Status
Davor Blažević
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Đakovo AK Sla Ante Perić Đakovo M 50 km Prijavljen/a
Damir Maksimović
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb Individualac 5 100 km Prijavljen/a
Radmila Maksimović
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb Individualac 5 100 km Prijavljen/a
Marija Vrajić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb Z 100 km Prijavljen/a
Katarina Penava
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Štafeta 50 km 2 člana Startnina
Igor Šofić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M Štafeta 50 km 2 člana Startnina
Marko Femc
- Slovenia Ljubljana AK ULTRAMARATON SLOVENIJA M 100 km Startnina
Mirko bogomir Miklič
- Slovenia Ljubljana M 100 km Startnina
Ivica Čajko
- Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme M 50 km Startnina
Danijela Marijanović
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Vrbovec Ak Vrbovec Z Štafeta 50 km 2 člana Prijavljen/a
Juro Buljan
- Croatia (Hrvatska) Zagreb Ak Maksimir M 100 km Startnina
Dalibor Jovičić
- Bosnia and Herzegovina Bos.Brod AK Jovičić M 50 km Startnina
Zlatko Platužić
- Croatia (Hrvatska) Đakovo Udruga Zdravo trčanje Osijek M 50 km Startnina
Dubravka Šiljeg
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Štafeta 100 km 4 člana Startnina
Sara Naletilić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Trčaona Z Štafeta 50 km 2 člana Startnina
Ivana Magdić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Štafeta 100 km 4 člana Startnina
Jozo Marunica
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M Štafeta 100 km 4 člana Startnina
Ana Prelec
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Štafeta 100 km 4 člana Startnina
Vjekoslav Klarić
- Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona M Štafeta 50 km 2 člana Startnina
Lucija Pavlić
- Croatia (Hrvatska) Zagreb Trčaona Z Štafeta 50 km 2 člana Startnina
Teo Lacković
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod / M Štafeta 50 km 2 člana Startnina
Ivica Lenard
- Croatia (Hrvatska) Osijek MK Hrvatski sokol M 50 km Startnina
Ivica Ostrun
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Mazator M Štafeta 100 km 4 člana Startnina
Natalija Mrzljak vucinic
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Štafeta 100 km 4 člana Startnina
Dalija Šljivarić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z Štafeta 100 km 4 člana Startnina
Igor Mutić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M Štafeta 100 km 4 člana Startnina
Matija Posavec
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Nova Gradiška AK Nova Gradiška M 50 km Prijavljen/a
Marijan Ibrišimović
- Croatia (Hrvatska) Sibinj Triatlon klub Mazator M Štafeta 50 km 2 člana Startnina
Tihomir Šikić
- Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Triatlon klub Mazator M Štafeta 50 km 2 člana Startnina
Damjan Krejač
- Slovenia Gorišnica Atletski klub ultramaraton slovenija M 100 km Startnina