5. Polojska ultra 2022

Broj prijavljenih natjecatelja/Number of competitors 99
# Ime i Prezime Uplatnica/Payment Država/Country Mjesto/City Klub/Club Spol/Gender Disciplina/Discipline Status
Martina Šipoš vučković
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod RC Kotlich Dive Z 100 km štafeta ( dva člana ) Prijavljen/a/Registered
Tomislav Ivas
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Vodice IND M 100 km Prijavljen/a/Registered
Goran Vučković
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod RC Kotlich Dive M 100 km štafeta ( dva člana ) Prijavljen/a/Registered
Goran Markovic
Uplatnica/Payment detail Slovenia MALA SUBOTICA AK Varaždin M 50 km Prijavljen/a/Registered
Goran Markovic
Uplatnica/Payment detail Slovenia MALA SUBOTICA AK Varaždin M 50 km Prijavljen/a/Registered
Nenad Čižmešija
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Donja Dubrava TK Kotoripski begači M 100 km štafeta ( dva člana ) Prijavljen/a/Registered
Mladen Bogdan
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Sveta Marija TK Kotoripski begači M 100 km štafeta ( dva člana ) Prijavljen/a/Registered
Dražen Popko
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Bicko Selo RC Kotlich Dive M 50 km Prijavljen/a/Registered
Josip Jelić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 50 km Prijavljen/a/Registered
Kristijan Anđelić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Retkovci Ak Maraton Vukovar M 100 km Prijavljen/a/Registered
Danijela Marijanović
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Vrbovec Ak Martin Dugo Selo Z 50 km štafeta ŽŽ (žena-žena) Prijavljen/a/Registered
Matej Dolibašić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Triatlon klub Mazator M 50 km Prijavljen/a/Registered
Ivan Družinec
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Zagreb Ak Fit M 50 km Prijavljen/a/Registered
Maja Grubic
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Zagreb IND Z 50 km Prijavljen/a/Registered
Sanjin Rušnov
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Zagreb IND M 50 km Prijavljen/a/Registered
Petar Kresic
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Karlovac IND M 100 km Prijavljen/a/Registered
Željka Blažetić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Zagreb Adidas Runners Zagreb Z 50 km Prijavljen/a/Registered
Ankica Pavlović
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator Z 100 km Prijavljen/a/Registered
Mladen Bogdan
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Sveta Marija TK KOTORIPSKI BEGAČI M 50 km Prijavljen/a/Registered
Vesna Janković
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Niza AK Požega Z 100 km Prijavljen/a/Registered
Adrijana Jerešić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Pula IND Z 100 km Prijavljen/a/Registered
Bruno Jurković
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 50 km Prijavljen/a/Registered
Nataaš Ignac nqti
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Hrvacka Z 100 km štafeta ( četiri člana ) Prijavljen/a/Registered
Robert Špoljar
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Bistra, Novaki Bistranski Triatlon klub "Rudolf Perešin" M 50 km Prijavljen/a/Registered
Leo Markoci
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Rakov Potok Z 50 km Prijavljen/a/Registered
Slaviša Ćurić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ultramaraton klub Mazator M 100 km Prijavljen/a/Registered
Aleksandra Mladenovic
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 100 km Prijavljen/a/Registered
Branimir Trlek
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD TK Brace M 50 km štafeta MM (muškarac-muškarac) Prijavljen/a/Registered
Daliborka Dokić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Rovinj Srk Alba Z 100 km Prijavljen/a/Registered
Goran Draksler
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slatina AU Moslavina u pokretu M 100 km Prijavljen/a/Registered