4. Slavonska trka

Broj prijavljenih natjecatelja/Number of competitors 124
# Ime i Prezime Uplatnica/Payment Država/Country Mjesto/City Klub/Club Spol/Gender Disciplina/Discipline Status
Mladen Martinović
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK ŽUMBERAK M 10 km Prijavljen/a/Registered
Bruno Martinović
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod AK MARSONIA M Dječja utrka 400m (2012 godište i mlađe) Prijavljen/a/Registered
Maša Matošević
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Z Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Prijavljen/a/Registered
Filip Orkić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia M 5 km Prijavljen/a/Registered
Dean Šimunović
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Split Trčaona M 5 km Prijavljen/a/Registered
Marino Knežević
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia M Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Prijavljen/a/Registered
Mladen Novotny
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 10 km Prijavljen/a/Registered
Robert Drašković
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Hapkido klub Sv.Mihovil M 10 km Prijavljen/a/Registered
Jadranka Čuljak
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) slavonski brod PowerBody Z 10 km Prijavljen/a/Registered
Martin Vučinić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M 10 km Prijavljen/a/Registered
Viktor Vučinić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Prijavljen/a/Registered
Andrea Trifunović
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Z 5 km Prijavljen/a/Registered
Suzana Stvorić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Z 5 km Prijavljen/a/Registered
Martina Stvorić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Saucony škola trčanja Z 10 km Prijavljen/a/Registered
Karlo Pejić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Kobaš M 10 km Prijavljen/a/Registered
Kata Nujić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5 km Prijavljen/a/Registered
Anton Prekpalaj
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod PowerBody M 21km Polumaraton Prijavljen/a/Registered
Vanesa Šporčić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Prijavljen/a/Registered
Magdalena Šarac
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Z Dječja utrka 800m (2006. i 2007. godište) Prijavljen/a/Registered
Mario Ferković
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) CERNIK IND M 5 km Prijavljen/a/Registered
Antonio Olujević
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M 5 km Prijavljen/a/Registered
Ljubica Mendelski bogdan
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator Z 5 km Prijavljen/a/Registered
Roko Bogdan
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator M Dječja utrka 200m (2010. i 2011. godište) Prijavljen/a/Registered
Zdeslav Bogdan
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD IND M 5 km Prijavljen/a/Registered
Gabriela Jozić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Z Dječja utrka 200m (2010. i 2011. godište) Prijavljen/a/Registered
Patricia Jozić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ak Marsonia Z Dječja utrka 400m (2012 godište i mlađe) Prijavljen/a/Registered
Nika Manot
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD Ak Marsonia Z Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Prijavljen/a/Registered
Ivan Čalić
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M 5 km Prijavljen/a/Registered
Renata StaniĆ
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD IND Z 5 km Prijavljen/a/Registered
Andrea Blaževac
Uplatnica/Payment detail Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 5 km Prijavljen/a/Registered