4. Slavonska trka

Broj prijavljenih natjecatelja/Number of competitors 334
# Ime i Prezime Uplatnica/Payment Država/Country Mjesto/City Klub/Club Spol/Gender Disciplina/Discipline Status
Vjekoslav Martinovic
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 10 km Startnina/On list
Ivana Martinovic
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z 10 km Startnina/On list
Petar Teskera
- Croatia (Hrvatska) Zagreb - M Dječja utrka 200m (2010. i 2011. godište) Startnina/On list
Nikola Teskera
- Croatia (Hrvatska) Zagreb - M Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Leopold Užarević
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M Dječja utrka 800m (2006. i 2007. godište) Startnina/On list
Bartol Užarević
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod IND M Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Nikolina Milašinović
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Dubravka Šiljeg
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10 km Startnina/On list
Zlatko Alar
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Jelena Šakić
- Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD, SLAVONSKI BROD UMK Mazator Z 21km Polumaraton Startnina/On list
Franka Alar
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Lovro Kečkiš
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Jure Kečkiš
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Mateo caki Stanišić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 5 km Startnina/On list
Violeta Hrkač
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator Z 10 km Startnina/On list
Franjo Milušić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Ana Milušić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z Dječja utrka 400m (2008. i 2009. godište) Startnina/On list
Mateja Čuljak
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z 5 km Startnina/On list
Dragana Kolundžić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind Z 5 km Startnina/On list
Luka Vuko
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 10 km Startnina/On list
Iva Bilandžija
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - Z Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Mate Bilandžija
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Bojan Bilandžija
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod - M 10 km Startnina/On list
Bruna Štefanek
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Z Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Mateo Jukić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Ind M 5 km Startnina/On list
Matej Čuljak
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod M 10 km Startnina/On list
Karlo Kekez
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod UMK Mazator M Dječja utrka 200m (2010. i 2011. godište) Startnina/On list
Gabrijel Veočić
- Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod Boksački klub Brod M 5 km Startnina/On list
Dunja Mirković
- Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD IND Z Dječja utrka 100m (2012 godište i mlađe) Startnina/On list
Dalibor Jovičić
- Bosnia and Herzegovina Bosanski Brod AK Sljeme M 21km Polumaraton Startnina/On list