4. Polojska ultra 2021 ( broj prijava: 285 )

Broj prijavljenih natjecatelja: 285
# Ime i Prezime Uplatnica Država Mjesto Klub Spol Disciplina Status
Hrvoje Lulic
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Forca M 50 km Prijavljen/a
Marko Blažević
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Slavonski Brod TK-BRACE M 50 km Prijavljen/a
Katja FerenČiĆ
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 100 km Prijavljen/a
Veronika Jurišić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 100 km Prijavljen/a
Elza Božić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Kutina AK Sljeme Z 50 km Prijavljen/a
Irena Smojver
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 50 km Prijavljen/a
Dobriša Dobrenić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme M 100 km Prijavljen/a
Hrvoje Vlašić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme M 100 km Prijavljen/a
Paula Vrdoljak
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 100 km Prijavljen/a
Daria Šantel
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zaprešić AK Sljeme Z 50 km štafeta ŽM (žena-muškarac) Prijavljen/a
Marko Šantel
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zaprešić AK Sljeme M 50 km štafeta ŽM (žena-muškarac) Prijavljen/a
Ivana Baranašić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Palovec Ak Varaždin Z 50 km Prijavljen/a
Dalibor Horvat
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Novo Selo Rok Ak Varaždin M 50 km Prijavljen/a
Alenka Horvat
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Novo Selo Rok Ak Varaždin Z 50 km Prijavljen/a
Dario Veselinovic
Uplatnica Bosnia and Herzegovina Brod Marathon Team Brod M 100 km Prijavljen/a
Martina Mihordin
- Croatia (Hrvatska) Dugo Selo AK Martin Dugo Selo Z 50 km štafeta ŽŽ (žena-žena) Startnina
Danijela Marijanović
- Croatia (Hrvatska) Vrbovec AK Martin Dugo Selo Z 50 km štafeta ŽŽ (žena-žena) Startnina
Željko Grgec
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Bistra AK Sljeme M 50 km štafeta ŽM (žena-muškarac) Prijavljen/a
Ivana Marušić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Bistra AK Sljeme Z 50 km štafeta ŽM (žena-muškarac) Prijavljen/a
Hrvoje Dundović
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Našice Nexe Team M 50 km štafeta ŽM (žena-muškarac) Prijavljen/a
Valerija Šimić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Našice Nexe Team Z 50 km štafeta ŽM (žena-muškarac) Prijavljen/a
Adrijana Šimić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 100 km Prijavljen/a
Vatroslav Haramustek
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Višnjevac AK Maksimir M 100 km štafeta ( četiri člana ) Prijavljen/a
Ivan Petrošević
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Maksimir M 100 km štafeta ( četiri člana ) Prijavljen/a
Mario Pavlaković
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Maksimir M 100 km štafeta ( četiri člana ) Prijavljen/a
Gordan Putanec
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme M 100 km Prijavljen/a
Anita Lacković
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 100 km Prijavljen/a
Tomislav Cestar
- Croatia (Hrvatska) Virje IND M 50 km Startnina
Branimir Šloser
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK 47 M 50 km Prijavljen/a
Ines Bašić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Samobor AK Sljeme Z 100 km Prijavljen/a