4. Polojska ultra 2021

Broj prijavljenih natjecatelja: 381
# Ime i Prezime Uplatnica Država Mjesto Klub Spol Disciplina Status
Lana Ostojić
- Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Plitvice Z 100 km Startnina
Vedrana Prlić
- Croatia (Hrvatska) Rijeka AK Sljeme Z 100 km Startnina
Eldin Hodžić
- Croatia (Hrvatska) Buzet Sport Box / SRK Alba M 100 km Startnina
Ivica Čajko
- Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme M 100 km Startnina
Darko Josipović
- Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme M 100 km Startnina
Petko Drakulić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Vrbovsko AK Plitvice M 100 km Prijavljen/a
Silvia Šimunović
- Croatia (Hrvatska) Svinjarevci AK Sljeme Z 100 km Startnina
Josip Barba
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zaprešić AK ZAPREŠIĆ M 50 km štafeta MM (muškarac-muškarac) Prijavljen/a
Ivan Klanac
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zaprešić AK ZAPREŠIĆ M 50 km štafeta MM (muškarac-muškarac) Prijavljen/a
Aleksandra Mladenovic
- Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 100 km Startnina
Dubravka Orešković
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 50 km Prijavljen/a
Luka Gjajić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Kutjevo AK Maksimir M 100 km štafeta ( četiri člana ) Prijavljen/a
Josip Jelić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD TK Mazator M 50 km štafeta ŽM (žena-muškarac) Prijavljen/a
Ana Jelić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) SLAVONSKI BROD UMK Mazator Z 50 km štafeta ŽM (žena-muškarac) Prijavljen/a
Ivan Murgić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme M 50 km Prijavljen/a
Vladimir Dobrivojević
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Novigrad Cittanova Bez kluba M 50 km Prijavljen/a
Kristijan Hađur
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Karlovac AK Plitvice M 100 km štafeta ( četiri člana ) Prijavljen/a
Petko Drakulić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Vrbovsko AK Plitvice M 100 km štafeta ( četiri člana ) Prijavljen/a
Josip Folvačni
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Sibinj IND M 50 km Prijavljen/a
Zvjezdana Jagnić mandić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Vrbovec AK Martin Dugo Selo Z 50 km štafeta ŽŽ (žena-žena) Prijavljen/a
Dario Špehar
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Plitvička jezera AK Plitvice M 100 km štafeta ( četiri člana ) Prijavljen/a
Milan Spehar
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Slunj AK Plitvice M 100 km štafeta ( četiri člana ) Prijavljen/a
Lana Ostojić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Plitvice Z 50 km Prijavljen/a
Tajana Živković
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 50 km štafeta ŽM (žena-muškarac) Prijavljen/a
Tajana Živković
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme Z 50 km Prijavljen/a
Ivan Videk
- Croatia (Hrvatska) Zagreb AK Sljeme M 100 km Startnina
Ketrin Velić
Uplatnica Croatia (Hrvatska) Buje Sru Olimpik Z 100 km štafeta ( dva člana ) Prijavljen/a
Dejan Šoufek
- Croatia (Hrvatska) Kutina Nexe Team Našice M 100 km štafeta ( dva člana ) Startnina
Tonči Tadin
Uplatnica Croatia (Hrvatska) zagreb AK Maksimir M 50 km štafeta MM (muškarac-muškarac) Prijavljen/a
Igor Šikić
- Croatia (Hrvatska) Gospić Ak Velebit 2001 Gospić M 50 km Startnina